Katarzyna Cichopek

i

Autor: WBF

Pracownik TVP zdradza zarobki Kasi Cichopek! Kwota robi wrażenie

2022-04-22 12:14

Majątek Kasi Cichopek i Marcina Hakiela wycenia się na prawie10 milionów złotych. Już niedługo rozwód pary, więc można się spodziewać, że po podziale majątku, oboje nadal będą milionerami. Kasia Cichopek zawsze była niezależna finansowo, a jej obecne zarobki sięgają kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 14 latach małżeństwa. Po rozwodzie żadne z nich nie będzie musiało martwić się o finanse. Przez te wszystkie lata małżeństwa, para dorobiła milionowego majątku, który zostanie podzielony podczas sprawy rozwodowej. Na jaw wyszło ile zarabia aktorka „M jak Miłość”. Jedem z pracowników TVP ujawnił serialowe stawki Kasi Cichopek. Wyliczono również ile może dostawać na liczne współprace na Instagramie. Te kwoty robią duże wrażenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co studiowała Kasia Cichopek? Wykształcenie aktorki może zaskoczyć wielu fanów

Ujawniono zarobki Kasi Cichopek. Można pozazdrościć

Katarzyna Cichopek od wielu lat pracuje na planie, jednego z najchętniej oglądanych seriali w Polsce, „M jak Miłość”. Po wielu latach obecności w popularnej telenoweli jest stawki wzrosły do niebotycznych sum.

Kasia przeżywa teraz ponownie swój czas. W "M jak miłość" ma więcej dni zdjęciowych: od pięciu do siedmiu dni na stałe, a czasami nawet dziesięć, więc zarabia 14-28 tysięcy złotych za serial. Honorarium za dzień zdjęciowy to 2800 zł – zdradził informator „Plotka”.

Na tym jednak nie kończą się zarobki aktorki. Gwiazda telewizji od jakiegoś czasu jest współprowadzącą poranny program TVP „Pytanie na śniadanie”, dzięki któremu na jej konto wpływają niemałe sumy. Trzeba również zaznaczyć, że Kasia prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje 521 tysięcy użytkowników, gdzie aktorka chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego i umiejętnie przeplata je ze sponsorowanymi postami, za które dostaje od znanych marek olbrzymie pieniądze.

Do tego 30 tysięcy złotych w "Pytaniu na śniadanie" i od 20 do 40 tysięcy na Instagramie (…) Radzi sobie więc bardzo dobrze po rozwodzie. Jest niezależna finansowo, może często wyjeżdżać na wakacje z dziećmi – dodał informator TVP.

Na tym jeszcze nie koniec. Celebrytka prowadzi również własną firmę biżuteryjną, która generuje spore dochody. Wygląda na to, że Kasia Cichopek dzięki swojej przedsiębiorczości nie musi martwić się o finanse przy miesięcznych wpływach rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Trzymamy kciuki za dalsze projekty.

Sonda
Lubisz Kasię Cichopek jako prowadzącą "Pytanie na śniadanie"?
Cichopek i Kurzajewski są dobrani w kuchni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE