Poranny rytuał Izy Miko. Nikt tak nie robi

2022-08-06 15:54 Joanna Dembek
Iza Miko
Autor: AKPA Ten rytuał pomaga Izie Miko w walce z samotnością

Iza Miko opublikowała w sieci nagranie zaraz po porannym przebudzeniu. Zdradziła, co jest jej porannym rytuałem. Gwiazda zachęca do tego typu praktyk, ponieważ poprawiają one samopoczucie i pozwalają dobrze rozpocząć dzień. Fani dopytują, jak to możliwe, że gwiazda wciąż jest singielką?!

Iza Miko od piętnastu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie grywa w hollywoodzkich produkcjach, choć zdarza jej się pracować również w Polsce. W 2019 roku stanęła na planie zdjęciowym filmu "Futro z misia" opowiadającym o podhalańskiej mafii. Izabella jednak swoje życie na stałe związała z USA, gdzie ma wielu przyjaciół. Mogłoby się wydawać, że do szczęścia brakuje jej tylko mężczyzny, jednak nic bardziej mylnego. Aktorka ma swoje sposoby na walkę z samotnością i brakiem bliskości.

Iza Miko radzi singlom całować swoje ciało. Ale po co?

Iza Miko od lat żyje jako singielka i czerpie z tego ogromną radość, a co więcej, sama potrafi zaspokoić potrzebę bliskości. Aktorka zaraz po obudzeniu daje sobie kilka całusów. W poście wyjaśnia również, że taka praktyka powoduje uwolnienie hormonów szczęścia.

Robię to każdego ranka. Jeśli akurat nie jesteś w związku lub twoja druga połówka ma czelność nie być obok ciebie, możesz pragnąć intymności, bliskości i uczucia. Cóż, całowanie się w rzeczywistości oszukuje twój mózg, aby uwolnił hormony szczęścia, ponieważ tak naprawdę ich nie rozróżnia. Wydaje się to głupie, ale jest świetnym substytutem tego, po czym ludzie czują się fajnie - napisała aktorka.

Zapewniła, że to lepsze niż tkwienie w toksycznym związku lub zadowalanie się przelotnymi znajomościami. 

Iza Miko jest też znana z innych praktyk. Swego czasu promowała sikanie pod prysznicem, gdyż jest to ekologiczne i zdrowe dla organizmu. W przeszłości chwaliła sobie również okadzanie krocza białą szałwią, w celu pozbycia się negatywnej energii.

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054
NAJNOWSZE