Doda szczerze o seksie. Tego żąda od partnera, zanim pójdzie z nim do łóżka!

Doda
Autor: AKPA Doda w warszawskim barze mlecznym. Ceny zaskakują

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od premiery długo wyczekiwanego reality show Dody 12 kroków do miłości. W telewizji pojawił się już pierwszy zwiastun produkcji. W trwającym minutę nagraniu widzimy artystkę podczas jednej z zaplanowanych randek. Gwiazda mówi potencjalnemu partnerowi, czego żąda przed pójściem z kimś do łóżka.

Doda - 12 kroków do miłości to show, na którego premierę z niecierpliwością czekają wszyscy fani piosenkarki. Chociaż trudno w to uwierzyć, w tym roku mija dokładnie 20 lat od chwili, gdy artystka zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej, ustalając przy tym nowe reguły gry. Gwiazda postanowiła zatem świętować na całego. We wrześniu wielbiciele Dody otrzymają nie tylko jej nową płytę, na której znajdą się hity Don't Wanna Hide, Fake Love i Melodia Ta, ale również wgląd w jej życie prywatne w postaci reality-show. Formuła programu 12 kroków do miłości ma skupiać się przede wszystkim na relacjach artystki z mężczyznami. Widzowie będą mogli śledzić przebieg randek z dwunastoma potencjalnymi kandydatami na trzeciego męża, których dla Dody wybrał ceniony psycholog. W telewizji Polsat zadebiutował już zwiastun produkcji, dzięki któremu możemy poznać Dodę nieco bliżej.

Doda będzie reprezentować Polskę! Fani Eurowizji zachwyceni

Doda oszukana przez ekipę i... fanów! Cały wywiad z gwiazdą

Doda o seksie

W opublikowanym przez telewizję Polsat zwiastunie reality show pojawił się fragment jednej z randek, jakie artysta odbyła w ramach projektu. Siedząc z kandydatem w basenie, gwiazda otwarcie rozmawia na temat seksu i tego, jak ważne jest dla niej zdrowie.

Czy ty sobie wyobrażasz, żebym ja poszła do łóżka z kimś, kto mi nie przyniesie kompletu badań? Czasami bywa, że i rok nie uprawiam seksu - zdradza artystka.

I choć gwiazda miała zapewne na myśli szereg możliwych chorób wenerycznych, to warto wspomnieć, że jak wynika z danych opublikowanych przez Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w 2018 roku, ponad 70 procent Polaków nigdy nie wykonało badania w kierunku wirusa HIV. Eksperci szacują, że tylko kilka procent Polaków robiło kiedykolwiek test, podczas gdy w krajach Europy zachodniej jest to już standard. W związku z tym stanowisko Dody jest naprawdę ważne. Premiera show Doda - 12 kroków do miłości już 3 września o godzinie 20:00. 

Sonda
Obejrzysz reality show Dody - 12 kroków do miłości?
NAJNOWSZE