Popek szczerze o nałogach! Film "12 kroków Popka" łapie za serce! [WIDEO 18+]

2021-07-28 13:06 mm
Popek
Autor: East News / Artur Zawadzki/REPORTER

Popek rozlicza się ze swoimi słabościami i szczerze mówi o o bezsilności wobec nałogów! Znany raper i zawodnik MMA nagrał film "12 kroków Popka". Wideo wzrusza i łapie za serce nawet największych twardzieli, których z pewnością nie brakuje wśród fanów Pawła. Zobaczcie, co mówi Popek o nałogach i dlaczego chce rzucić alkohol i narkotyki. Uwaga - w filmie jest mnóstwo wulgaryzmów, dlatego materiał przeznaczony jest włącznie dla osób pełnoletnich!

Spis treści

  1. "12 kroków Popka". Tak Popek Monster kończy z nałogami!
  2. "12 kroków Popka" - reakcje fanów

Popek postanowił rozliczyć się ze swoich słabości i zerwać z nałogami! Na Instagramie rapera pojawił się film zatytułowany "12 kroków Popka". Materiał jest wyjątkowy i poruszający, co natychmiast docenili fani Popka. Mało która polska gwiazda tak szczerze i bez owijania w bawełnę mówi o własnych porażkach i słabościach.

"12 kroków Popka". Tak Popek Monster kończy z nałogami!

W życiu Popka sporo się ostatnio dzieje - i wcale nie mamy tu na myśli przygotowań do kolejnej walki MMA czy trasy koncertowej rapera. Wygląda na to, że najpoważniejsze zmiany zachodzą w życiu osobistym Popka, a konkretnie w jego podejściu do odpowiedzialności za bliskich i za własną przyszłość.

>> Popek: BLIZNY NA TWARZY - zobacz, jak powstały! UWAGA, DRASTYCZNE SCENY! Video 18+!

Niedawno na instagramowym profilu rapera pojawiło się zdjęcie, które Popek podpisał krótko:

Kocham Życie

Na fotce widzimy, jak Paweł Mikołajuw stoi zamyślony na rufie łodzi z wyciągniętymi rękami. Dzień później na profilu rapera pojawił się film, który wyjaśnia, co mógł mieć wtedy na myśli. Popek Monster przygotował specjalny cykl wideo zatytułowany "12 kroków Popka". W kroku pierwszym raper rozlicza się z nałogami!

Film pokazuje dialog, a właściwie kłótnię Popka z sobą samym. Raper oświadcza swojej ciemnej stronie, że rzuca alkohol i narkotyki. Oczywiście "dawny Popek" broni się przed zmianami.

- Jak ty sobie to wyobrażasz? Mówię tutaj o naszej przyszłości. Jaki ty masz plan?

- Paweł, jaki plan? Przecież my całe życie działamy bez planu. Walimy do nosa, pijemy wódę, tak? I się dzieją cuda, tak? Wszystko się dzieje samo.

- A co z Kasią, dziećmi, z domem, rachunkami?

- słyszymy w nagraniu. Cytując jego treść pomijamy wulgaryzmy, których w filmie "12 kroków Popka" oczywiście nie brakuje. Pod koniec wideo Popek szczerze przyznaje, że nie potrafi kontrolować własnego życia i pije od 20 lat!

Całe nagranie możecie obejrzeć niżej w tym artykule.

"12 kroków Popka" - reakcje fanów

Film Pawła spotkał się z uznaniem znakomitej większości jego fanów. Pod postem Popka nie brakuje podziękowań za szczerość i życzeń powodzenia w realizacji planu pożegnania się z nałogami.

Babcie oszukasz kumpla oszukasz ale siebie nie oszukasz. Kiedyś przychodzi ten moment że trzeba zajrzeć w głąb swojej wątroby i przyznać się do swoich słabości. Samo zrozumienie że się ma problem otwiera drogę do podjęcia właściwej decyzji. Kiedyś byś powiedział jebnij sie w łeb. Dla mnie jesteś wrażliwym człowiekiem. 👏

Brawo 👏👏Szacuneczek i wytrwałości POPUS 👊

Najcięższa walka jaka może być ale dasz rade. 🔥 ogień 🔥

Powodzenia Popuś🔥

- piszą fani pod filmem Popka.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 23.07.2021
NAJNOWSZE