Popek: BLIZNY NA TWARZY - zobacz, jak powstały! UWAGA, DRASTYCZNE SCENY! Video 18+!

2016-11-22 6:52
Popek - blizny na twarzy
Autor: youtube.com Popek - blizny na twarzy

Popek i jego blizny to niechlubny hit internetu. Zobaczcie, jak Popek zrobił sobie skalpelem blizny na policzkach! Uwaga - drastyczne zdjęcia!

Popek - Dirty Diana to hit internetu! Popek Monster szokuje po raz kolejny! Zobaczcie, jak zrobił sobie skalpelem blizny na policzkach!

Popek - Dirty Diana: KIM JEST POPEK? Blizny na twarzy, tatuaże na oczach - dowiedz się więcej! 18+!

Odkąd w sieci pojawił się teledysk do nowego covera hitu Michaela Jacksona, Dirty Diana, Popek bije rekordy popularności. Video pojawiło się na YouTube'ie 1.08.2014 i już ma ponad 600 tysięcy wyświetleń. W klipie widzimy rapera z jego bliznami na twarzy i czarnymi gałkami ocznymi.

Blizny na twarzy Popka to nie efekt bójki ulicznej czy walki MMA. Popek Monster sam kazał je sobie wyciąć skalpelem! Na YouTube'ie znaleźliśmy video, na którym jest pokazany cały zabieg!

Uwaga! Video dla ludzi o mocnych nerwach!Popek - Dirty Diana: HIT INTERNETU! Zobacz VIDEO!

Kim jest Popek?

Popek to polski raper i zawodnik MMA, na stałe mieszkający w Wielkiej Brytanii. Naprawdę nazywa się Paweł Rak. Urodził się w Legnicy. W wieku 14 lat wyprowadził się z domu, przez co nie skończył szkoły. Popek ma na koncie 7 lat odsiadki w więzieniu.

W 2011 roku Popek związał się z zespołem Firma. Razem z pozostałymi członkami grupy założył markę odzieżową JP.

W 2007 roku Popek wyemigrował do Wielkiej Brytanii. W Londynie zaczął trenować MMA. Ma na koncie trzy walki, w tym dwie wygrane. Podczas tej trzeciej jego fani wszczęli burdę. Od tego czasu Paweł Rak ma zakaz odbywania oficjalnych walk na terenie Wielkiej Brytanii.

Popek jest znany ze specyficznego "ozdabiania" swojego ciała. Jest cały wytatuowany. Ma tusz nawet w gałce ocznej, a na twarzy dał sobie wyciąć skalpelem wielkie blizny!


Zobaczcie video: Popek - Dirty Diana (Brudna Darianna)

NAJNOWSZE