Polskie gwiazdy świętują Dzień Dziecka! Oto najsłodsze zdjęcia na Instagramie!

2020-06-01 12:50 KP

1 czerwca to najbardziej radosne święto w całej Polsce! Właśnie tego dnia obchodzimy oczywiście Dzień Dziecka - wszyscy rodzice dbają o to, by ten dzień był dla ich pociech wspaniały i jednocześnie przypominają sobie, że przecież sami też kiedyś byli dziećmi :) W Dniu Dziecka na Instagramie zaroiło się od postów polskich gwiazd, które pokazują swoje brzdące lub swoje fotki z dzieciństwa.

Dziś wszystkie dzieci w Polsce mają swoje święto! Te najmłodsze i te już mocno starsze dzieci obchodzą 1 czerwca oczywiście Dzień Dziecka. To też jedno z ulubionych świąt celebrytów - polskie gwiazdy przy wielu okazjach chętnie chwalą się swoimi prywatnymi zdjęciami, a Dzień Dziecka to idealny moment na powspominanie własnego dzieciństwa lub pokazanie uroczych fotek z własnymi dziećmi.

I tak 1 czerwca 2020 na Instagramie zaroiło się od zdjęć polskich gwiazd! Nie ma chyba przyjemniejszej okazji, by napisać kilka miłych słów o swoim dzieciństwie lub o tym, jak wspaniale jest być rodzicem. Na Hotplota.pl zebraliśmy dla Was najlepsze zdjęcia polskich celebrytów, którymi podzielili się w sieci z okazji Dnia Dziecka 2020.

Polskie gwiazdy świętują Dzień Dziecka

Swoje zdjęcia z dzieciństwa w Dzień Dziecka 2020 na Instagram wrzucili m.in. Julia Wieniawa, Marcin Prokop, Maffashion, Joanna Koroniewska czy Martyna Wojciechowska, a fotki ze swoimi maluchami pokazali m.in. Robert Lewandowski, Ania Wendzikowska czy Edyta Zając.

To już kolejny raz w ostatnim czasie, gdy mamy przyjemność oglądania takich zdjęć - z okazji Dnia Matki tydzień temu polskie gwiazdy z wrzucały urocze fotografie ze swoimi własnymi mamami. Amerykańscy celebryci obchodzi święto mam kilkanaście dni wcześniej i również publikowaliśmy wtedy dla Was ich rodzinne zdjęcia:

>> Gwiazdy obchodzą Dzień Matki! Selena Gomez, Justin Bieber i inni na zdjęciach z mamami

Tymczasem zobaczcie zdjęcia polskich gwiazd z okazji Dnia Dziecka!

Makijaż inspirowany Billie Eilish

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE