Michał Gilbert Lach

i

Autor: Screen/Instagram/@michalgilbertlach Michał Gilbert Lach został ojcem trojaczków

Celebryci

Polski projektant i jego partner doczekali się trojaczków. Pokazali pociechy

2024-06-17 10:11

Michał Gilbert Lach i Marcin Łaski od niedawna są szczęśliwymi ojcami trojaczków! Kilka miesięcy ukrywali ten fakt przed opinią publiczną, a dziś można zobaczyć w sieci zdjęcia szczęśliwej rodziny. "Najważniejsza historia naszego życia" - napisali na Instagramie i opowiedzieli, jak stali się rodzicami.

Michał Gilbert Lach jest twórcą marki Bohoboco. Niegdyś projektował ubrania, teraz, słynie z linii oryginalnych perfum, a jego zapachy dostępne są w najsłynniejszych butikach, w ok. 30 krajach na całym świecie - Dubaju, Madagaskarze, Francji, czy Stanach Zjednoczonych, gdzie obecnie mieszka wraz ze swoim ukochanym, Marcinem Łaskim. Para, rozpoczęła niedawno zupełnie nowy i bardzo fascynujący etap w swoim życiu - zostali rodzicami!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy wychowują dzieci w związkach jednopłciowych [GALERIA]

MAX ON AIR - DODA, WERSOW, ARIANA

Trojaczki w rodzinie polskich celebrytów

𝗖𝗵𝗮𝗿𝗹𝗼𝘁𝘁𝗲 𝗦𝗼𝗽𝗵𝗶𝗲, 𝗝𝘂𝗹𝗶𝗮𝗻 𝗙𝗿𝘆𝗱𝗲𝗿𝘆𝗸 i 𝗙𝗿𝘆𝗱𝗲𝗿𝘆𝗸 𝗝𝘂𝗹𝗶𝗮𝗻 to trojaczki, które przyszły na świat 8 lutego 2024 roku, i choć minęły już cztery miesiące od ich narodzin, Michał i Marcin dopiero teraz, w dniu ojca, które w Stanach obchodzone jest 16 czerwca, postanowili podzielić się ze światem swoim szczęściem. W mediach społecznościowych zdradzili, że droga do spełnienia marzenia o założeniu rodziny nie była usłana różami.

Najważniejsza historia naszego życia. Dziś chcielibyśmy podzielić się z wami największą radością, jakiej kiedykolwiek doświadczyliśmy – narodzinami naszych wspaniałych dzieci. Ponad 2,5 roku temu wyruszyliśmy w tę niezwykłą podróż, spełniając nasze najgłębsze marzenie i wewnętrzną potrzebę. Nigdy nie moglibyśmy sobie wyobrazić, że nasze serca zostaną pobłogosławione takim cudem jak trojaczki. To naprawdę magiczny dar od wszechświata. Chociaż dzieci urodziły się 8 lutego, dopiero teraz czujemy się pewni, że możemy podzielić się z wami tą niesamowitą wiadomością.

- czytamy na Instagramie.

Nasza podróż była pełna wyzwań, obaw o zdrowie i życie naszych dzieci, ale także pełna nadziei i determinacji. Spędziliśmy 81 dni na oddziale intensywnej terapii. Teraz gdy w końcu jesteśmy w domu, czujemy się spokojniejsi o przyszłość i zdrowie naszych dzieci. Pomimo tych wyzwań, każdy krok w tej podróży był absolutnie tego wart. Każda próba, każdy okres oczekiwania, każda chwila niepewności – wszystko to przybliżyło nas do spełnienia naszych marzeń. (...) Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie zainspiruje inne pary, by nie poddawały się i nie traciły nadziei w obliczu przeciwności losu.

Michał Gilbert Lach i Marcin Łaski podziękowali swojej surogatce, która zgodziła się być pośredniczkom w spełnieniu ich marzenia o zostaniu ojcami - Jesteś dla nas prawdziwą bohaterką, naszą wspaniałą surogatką, która spełniła nasze marzenie o rodzicielstwie. Twoja odwaga i to, co dla nas zrobiłaś, są nieocenione - czytamy w social mediach.

 Dzieci gwiazd - oto potomkowie polskich celebrytów: