Zgadnij jaką gwiazdą jestem! Spróbuj rozpoznać celebrytów opisanych w naszym quizie

2021-06-20 8:00 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl

Uważnie śledzisz show-biznes, a gwiazdy nie mają przed Tobą żadnych tajemnic? Zaraz wszystko zweryfikujemy! Hotplota.pl zaprasza do zabawy - Zgadnij jaką gwiazdą jestem! Zadanie jest proste, wystarczy tylko zaznaczyć, którą gwiazdę opisujemy. Ale uwaga! Niektóre zagadki są naprawdę trudne i tylko prawdziwe plotko maniaczki dadzą sobie z nimi radę. Spróbuj swoich sił!

Prawdziwe gwiazdy, to nie sławy jednego sezonu. Zdobywają uwielbienie fanów na całym świecie. Ci najwierniejsi znają każdy szczegół z życia swoich idoli. A jak jest z Wami? Uważnie śledzicie show-biznes, czy tylko okazjonalnie czytacie plotki?

Hotplota.pl przygotowała dla swoich czytelników zabawę: Zgadnij jaką gwiazdą jestem!

Dostajecie od nas zdania opisujące celebrytów. Polska, Anglia, Ameryka, piosenkarze, wokaliści.... Wszystkie gwiazdy dozwolone! Na ich podstawie musicie rozpoznać o jaką gwiazdę nam chodziło.

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Na podstawie kilku informacji o danej osobie lub jakiegoś charakterystycznego cytatu musicie odgadnąć o jaką gwiazdę chodzi. Jeśli jesteście na bieżąco z Hotplota.pl to pójdzie Wam gładko. Jeśli nie, to znak, że musicie zaglądać do nas częściej!

NAJNOWSZE