Koronawirus: Piotr Żyła znów ma pozytywny wynik testu! Leczenie piwem nie działa?

2022-01-26 11:03 mm
Piotr Żyła
Autor: WBF

Piotr Żyła kolejny raz otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa! Co dalej z wyjazdem skoczka na zimową olimpiadę?

Wylot Piotra Żyły na zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie staje pod znakiem zapytania. Okazuje się, że jeden z najlepszych polskich skoczków znów ma pozytywny wynik testu na koronawirusa. Informację taką podał jako pierwszy prezes Polskiego Związku Narciarstwa, a następnie w rozmowie z serwisem Eurosport potwierdził ją sekretarz PZN Jan Winkiel. 

Jeżeli jutrzejszy wynik będzie pozytywny, to będzie musiał dolecieć do Pekinu 3 lutego

- mówi Winkiel. To oczywiście optymistyczne założenie, że kolejny test już nie wykaże obecności wirusa w organizmie Piotra Żyły. 

Dodajmy, że zimowa olimpiada w Pekinie startuje 4 lutego, a już drugiego dnia igrzysk polscy skoczkowie mają walczyć w pierwszych kwalifikacjach.

Sonda
Czy polscy skoczkowie zdobędą medal na igrzyskach w Pekinie?

Piotr Żyła niedawno sam informował fanów o tym, że ma pozytywny wynik testu na COVID-19. Skoczek celowo podkreślił, że jego zdaniem nie znaczy to, że jest zakażony. Żyła żartował wówczas, że zamierza leczyć się piwem, a objawów obawia się tylko wówczas, jeśli przesadzi z jego dawką...

Przepraszam bardzo🤪 Nie jestem zakażony koronawirusym tylko wyszedł mi pozytywny test na obecność koronowirusa🤔🤨 A to jest różnica i to duża różnica🤔🤪🍺 A czuje sie świetnie🤪😈🌶 Wasze zdrowie🍻 A objawów spodziewam sie dopiero jutro jak przesadze z lekarstwem🍺🍻 A ja lubie sie leczyć😈🌶 #pietet #chory🍺 #i #sie #leczy🤔

- pisał Piotrek Żyła w niedawnym poście na IG.

Jak widać, niestety leczenie koronawirusa piwem działa chyba średnio. Trzymamy kciuki za skuteczniejszą terapię i szybki powrót do zdrowia!

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE