Piotr Stramowski pomógł szpitalowi i został ostro skrytykowany! Dlaczego?

2020-04-06 16:48 nk
Piotr Stramowski
Autor: WBF

Piotr Stramowski okazał dobre serce w trudnym czasie pandemii nowego koronawirusa. Aktor wyposażył jeden z warszawskich szpitali w spory zapas masek ochronnych. Mimo dobrego uczynku - a może właśnie z jego powodu - Stramowski został ostro skrytykowany przez pewną dziennikarkę. Słusznie?

W czasie pandemii koronawirusa wiele gwiazd namawia fanów na pozostawanie w domach, a także pomaga służbie zdrowia w tej trudnej walce. Piotr Stramowski dołączył do grona wspierających i... został za to ostro skrytykowany!

Stramowski ZBOJKOTOWANY przez Korwin Piotrowską!

Jak Wam pisaliśmy, choć w całej Polsce prace nad projektami filmowymi zostały zawieszone ze względów bezpieczeństwa, Patryk Vega nie przerwał zdjęć do swojego nowego filmu.

W produkcji udział bierze Piotr Stramowski, Jeden z ulubionych aktorów Vegi czas po pracy spożytkował na pomaganie innym. Stramowski zawiózł do szpitala, w którym w ubiegłym roku przyszło na świat jego dziecko, kilka kartonów maseczek ochronnych. Sam miał oczywiście na twarzy zabezpieczenie przed zakażeniem.

Choć gest partnera Katarzyny Warnke jest bez wątpienia godny pochwały, Piotrowi ostro dostało się ze strony pewnej dziennikarki. Znana z ostrego języka Karolina Korwin Piotrowska, która często w mediach krytykuje celebrytów, zmieszała aktora z błotem za udział w nowym filmie Patryka Vegi.

Ciekawe, czy ten dobroczyńca maseczki zostawił w drodze na plan Vegi czy wracając z niego. Bo tam gra cały czas.
Coraz więcej osób choruje. Dwójka moich znajomych właśnie bankrutuje. Kilku zawiesza teraz firmy. Marzenia, życie na kołku tez zawiesza. Większość od maja nie ma środków do życia, nie ma na rachunki. (...) A film kręcą. Jest ekipa, są aktorzy, prawo, policja, kompletnie w tym tekturowym państwie bezradni (...). Siedzimy w domach, bo nas poproszono. Nie wszyscy.

- napisała na Instagramie Korwin-Piotrowska.

Rozmawiałam właśnie z Joanna Kos-Krauze z Gildii reżyserów o tym, że według niej i większości środowiska filmowego w Polsce, trzeba zrobić bojkot tej ekipy, tych ludzi, tych aktorów. Są jakieś granice głupoty, chciwości i hipokryzji. Możecie robić kolejne ustawki z tabloidami. Kolejne posty #zostanwdomu Kolejne próby ocieplania wizerunku dla naiwnych. Może wam starczy jeszcze na Gucci. Albo Pradę.
Bojkot. Całkowity. Nie było tego słowa od stanu wojennego. Czas to słowo odkurzyć.

- dodała dziennikarka.

Sam Stramowski nie odniósł się do słów Korwin-Piotrowskiej. Być może był zajęty pracą na planie lub pomaganiem w walce z pandemią...

Post celebrytki możecie znaleźć >TUTAJ<.

NAJNOWSZE