Agnieszka Kaczorowska świętuje rocznicę ślubu we Włoszech! Pokazała piękne zdjęcia!

2019-09-09 21:53 nk
Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką
Autor: https://www.instagram.com/agakaczor

Życie Agnieszki Kaczorowskiej w ciągu ostatniego roku mocno się zmieniło. Aktorka i tancerka została żoną, a potem mamą. I w obu tych rolach czuje się znakomicie, o czym świadczą wzruszające posty na Instagramie i cudowne zdjęcia z rocznicowego wyjazdu do Włoch. Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska może dziś w pełną odpowiedzialnością nazywać siebie kobietą spełnioną. wygląda bowiem na to, że spełniła wszystkie swoje marzenia. Na większość z nich zresztą ciężko pracowała. Zrobiła karierę aktorską i zyskała rozpoznawalność w całym kraju dzięki roli Bożenki w serialu Klan. W międzyczasie osiągnęła najwyższą klasę taneczną i spore sukcesy na tym polu, co zaowocowało kontraktem w Tańcu z Gwiazdami!

Od jakiegoś czasu Agnieszka nie pojawia się na parkiecie w Polsacie, a to dlatego, że 26 lipca 2019 na świat przyszło jej pierwsze dziecko: córeczka Emilia. Ojcem maleństwa jest mąż gwiazdy, Maciej Pela. Para pobrała się 7 września 2018 we Włoszech.

Agnieszka Kaczorowska świętuje rocznicę ślubu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pierwszą rocznicę ślubu postanowili świętować w tym samym kraju, w którym rok wcześniej powiedzieli sobie "tak".

Tancerka i aktorka pochwaliła się na Instagramie pięknymi zdjęciami z wyprawy, w której poza mężem towarzyszy jej także córeczka. Agnieszka też fotkę ze swojego ubiegłorocznego ślubu.

Różnica tylko lub AŻ taka, że jest nas o jeden więcej w rodzinie 👨‍👩‍👧 ...ach! No i inne włoskie tereny. (...) Nasz ślub to był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia❗️Dziś jestem wdzięczna, że mogliśmy świętować z naszym małym cudem na rękach... i to w tak pięknym miejscu.

- napisała Kaczorowska.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE