Piotr i Paweł z Love Island zagrają w filmie u Patryka Vegi? TA FOTKA mówi wiele…

2019-11-09 20:00 DR
Bracia z Love Island w towarzystwie Patryka Vegi
Autor: Instagram / Paweł Tryburski Bracia z Love Island w towarzystwie Patryka Vegi

Piotr i Paweł Tryburscy szturmem wdarli się do polskiego show biznesu. Wszystko to za sprawą programu „Love Island” emitowanego na antenie telewizji Polsat. Po zakończeniu zdjęć do show panowie rozpoczęli swoją karierę. Ostatnio na profilu jednego z nich pojawiło się zdjęcie ze znanym reżyserem, Patrykiem Vegą. Czy to oznacza, że panowie wkrótce pojawią się na wielkim ekranie?

Love Island to jeden z najnowszych, a zarazem najpopularniejszych programów rozrywkowych w telewizji Polsat. Miłosne (i nie tylko) przygody uczestników mieszkających w ekskluzywnej willi na rajskiej wyspie przyciągały przed telewizory prawdziwe tłumy. Okazuje się, że dzięki programowi udało się również wybić jego uczestnikom. Jednymi z najbardziej charakterystycznych, a zarazem cieszących się największą popularnością uczestników są bracia, Piotr i Paweł Tryburscy. Panowie coraz częściej pojawiają się na ściankach, czerwonych dywanach. Są też bardzo aktywni w social mediach, gdzie z dnia na dzień przybywa im followersów.

Tymczasem na profilu Pawła z Love Island pojawiło się zdjęcie braci w towarzystwie Patryka Vegi. Znany reżyser ma na swoim koncie wiele popularnych filmów, między innymi Pitbull czy Kobiety Mafii.

Ahhhh ta sława i popularność 😂😂🤦‍♀
Dzisiaj podszedł do nas jakiś gość i pytał o jakieś drobne, po czym stwierdził, że oglądał nas w TV i chciałby z nami fotę więc mówimy czemu nie ;) !
A tak na poważnie... to tego Pana Wam chyba nie muszę przedstawiać 😈
Lubicie jego filmy?? Ja oglądałem większość i powiem Wam, że najbardziej podobał mi się Pitbull 🔥
Macie swoje faworyty ? A może widzielibyście mnie i Piotrka w jakiejś roli? 🤭🤭

opisał fotkę Paweł.

Wyobrażacie sobie panów z Love Island w filmie, który wyświetlany będzie w kinach w całej Polsce?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE