Piotr i Agata Rubik

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Piotr i Agata Rubikowie wyprzedają swój dorobek. Ceny zwalają z nóg!

2023-07-24 13:53

Agata postanowiła urządzić w sieci wyprzedaż rzeczy z luksusowej willi, w której mieszka wraz z mężem i córkami. Wszystko ze względu na to, że już niedługo czeka ich przeprowadzka za ocean. Jeśli chcielibyście zaopatrzyć się w którąś z tych rzeczy lepiej przygotujcie się na spory wydatek. Wyposażenie ich mieszkania musiało kosztować majątek!

Piotr i Agata Rubikowie postanowili spełnić swój amerykański sen i wyprowadzają się na Florydę. Para długo zastanawiała się nad zmianą codzienności, a decyzja o życiu za oceanem wcale nie była dla nich łatwa. Oprócz spełniania marzeń i ogromnej rewolucji, Rubikowie muszą mierzyć się również z obowiązkami. Ich córki - Alicja i Helena nadal chodzą do szkoły, dlatego Piotr i Agata postanowili przenieść się do Stanów Zjednoczonych pod koniec lipca, tak by dziewczynki zdążyły na rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się w sierpniu. Piotr Rubik nie ukrywa tego, że udało mu się załatwić już wszystkie niezbędne formalności.

Mission accomplished 🔥 Wszystko, co było do załatwienia zostało załatwione. Teraz czas na ostatnie przygotowania, a ja z radością patrzę w przyszłość i już nie mogę się doczekać wyzwań, które przed nami.

Termin wyjazdy zbliża się wielkimi krokami, tymczasem na warszawskim Wilanowie znajduje się luksusowa willa z basenem, która była częstym tłem zabawnych filmików Piotra, Agaty, Alicji i Heleny. Niestety, znajdują się w niej także rzeczy, których rodzina nie może ze sobą zabrać, dlatego kompozytor, wraz ze swoją żoną, podjął decyzję o sprzedaniu ich.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Agata i Piotr Rubikowie - sprzedaż rzeczy

Wyjazd do Miami wiąże się z ogromnymi zmianami w życiu. W przypadku wyprowadzki należy dobrze przemyśleć, co będzie niezbędne na miejscu, a bez czego damy sobie radę. Z podobnymi dylematami mierzą się obecnie Agata i Piotr Rubikowie, którzy zdecydowali, że te przedmioty, których nie potrzebują, najzwyczajniej w świecie sprzedadzą. Za tę część zabrała się żona kompozytora, która na swoim Instagramie postanowiła pokazać kilka luksusowych perełek. Ceny, które podała mogą wiele osób mocno zaskoczyć. Jednym z przedmiotów, który wystawiła, były głośniki marki BeoLab 5. Ich stan nie był najlepszy, ponieważ jeden z nich wymagał naprawy. Za dwa głośniki Agata Rubik zażyczyła sobie aż 25 tysięcy złotych! To jednak nie wszystko. Tego samego dnia Agata sprzedawała również konsolę i jedną ze swoich luksusowych torebek.

Agata i Piotr Rubikowie - dom w USA

Poszukiwania idealnego lokum w Stanach Zjednoczonych okazały się trudniejsze niż sądzono. Żona znanego kompozytora dzieliła się ze swoimi fanami próbami znalezienia domu, który w pełni odpowiadałby im potrzebom. Niestety, pomimo profesjonalnych opisów i znakomitych zdjęć, ciężko było jej znaleźć coś, z czego byłaby zadowolona. Agata Rubik podkreślała, że zależy jej na jasnym, przestronnym i nowoczesnym lokum, w którym, wraz z rodziną, mogłaby poczuć się jak w domu. Zależało jej również na konkretnej dzielnicy tak, by Alicja i Helena nie miały problemu z dotarciem do szkoły.

Duża wada tego mieszkania jest taka, że nie ma balkonu. Jest dosyć jasne, duże, ale drogie. Nie będę podawała ceny.

Wolne dopiero od sierpnia, więc raczej nie dla nas...

Szału nie ma. Nie mamy zbyt dużego wyboru. To mieszkanie w ogóle mi się nie podoba...

Wygląda jednak na to, że w końcu udało się znaleźć wymarzone cztery kąty, które już niedługo będą tętniły życiem.