Lara Gessler

i

Autor: WBF

Piotr Gessler nie żyje. Lara Gessler pożegnała "najlepszego przyjaciela"

2021-08-27 14:24

Niespodziewanie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Piotr Gessler nie żyje. Dowiadujemy się o tym z Instagrama. Lara Gessler przekazała wieści o śmierci taty. Córka Magdy Gessler napisała kilka uroczych słów. Zmarły Piotr Gessler był jej najlepszym przyjacielem...

Dotarły do nas smutne wiadomość... Piotr Gessler nie żyje. Informację o śmierci przekazała jego córka - Lara Gessler. Napisała na Instagramie wzruszające pożegnanie.

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Zmarł Piotr Gessler

Lara Gessler przekazała te smutną informację w piątek. Z jej wpisu na Instagramie dowiadujemy się, że Piotr Gessler zmarł w nocy z czwartku na piątek.

Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato❤️

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Zobacz też:

Napisała Lara Gessler.

Piotr Gessler był drugim mężem Magdy Gessler. Para poznała się po powrocie restauratorki do Polski z Madrytu. W 1989 roku na świat przyszła ich córka, Lara. Po latach celebrytka wyjawiła, że to głównie ojciec ją wychowywał. Gdy rodzice się rozstali, miała 9 lat i to właśnie z nim zamieszkała. Lara Gessler często podkreślała, jak silną ma relację z ojcem.