Piotr Cugowski

i

Autor: AKPA Piotr Cugowski ma nową partnerkę

Piotr Cugowski przez półtora roku ukrywał rozwód. Teraz wszystko wyszło na jaw

2023-01-28 20:31

Piotr Cugowski rozstał się z żoną, jednak najbardziej zaskakujące jest to, że muzyk przez 1,5 roku trzymał to w tajemnicy. Takie spekulacje pojawiły się niedawno, kiedy Cugowski zaczął pokazywać się z nową narzeczoną. Co więcej, jego ojciec ujawnił prawdę na temat jego życia miłosnego.

Piotr Cugowski pilnie strzeże swojego życia prywatnego, a o jego żonie niewiele było wiadomo. Muzyk poznał Elizę Tokarczyk w 2000 roku, a w 2008 roku wzięli ślub. Uroczystość odbyła się 25 października w Archikatedrze Lubelskiej. Wiadomo, że Eliza pracowała przy programie Polsatu "Interwencja". Para doczekała się syna. W 2011 roku na świat przyszedł ich syn, który imię otrzymał po ojcu. Kobieta nie bywała z muzykiem na branżowych imprezach i nie udzielała wywiadów w mediach. Niedawno dowiedzieliśmy się, że para rozstała się 1,5 roku temu. Czy pozostają w dobrych relacjach i jak obecnie wygląda jego życie uczuciowe?

Krzysztof Cugowski wyręczył syna w ujawnieniu prawdy na temat rozpadu jego małżeństwa i nowej miłości, z którą chętnie pokazuje się w miejscach publicznych. W rozmowie z "Faktem" były członek Budki Suflera powiedział tak:

Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu. Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można - oznajmił.

Dodał również, że miał już okazję poznać jego nową ukochaną. Okazuje się, że znają się od dawna, a kobieta towarzyszyła mu w listopadzie, podczas nagrań do programu "The Voice Senior. Co wiadomo na jej temat? Wiadomo tyle, że jest jest lekarką internistką oraz nefrolożką.

Mogę tylko zdradzić, że była mama i moja narzeczona. Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem- wspomniał w "Pytaniu na śniadanie" w rozmowie z Martą Surmik.

Była żona Cugowskiego i jego obecna partnerka świetnie się znają. Razem brały udział w Lubelskiej Akcji Charytatywnej, a miało to miejsce dwa lata temu. Natomiast artysta ze swoją ukochaną zapozowali do zdjęć, które są dedykowane kalendarzowi, który powstał w ramach akcji "Artyści zwierzakom".

Michał Szczygieł z przytupem rozpoczął 2023 rok. Nowe Sytuacje, tylko na ESKA.pl
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE