Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak oficjalnie po ślubie? Pokazali obrączki!

2019-07-29 16:20
Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak
Autor: www.instagram.com/karolina.szymczak

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak nie skomentowali dotąd plotek o swoim ślubie. Oboje jednak pokazali obrączki na palcach! Wygląda na to, że para postawiła na klasykę - skromne, złote krążki to nie rzucają się w oczy. Ale my zauważyliśmy... ;)

Kilka dni temu pisaliśmy Wam o plotkach, jakoby Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak wzięli sekretny ślub. Para miała pobrać się potajemnie już w czerwcu 2019. Zakochani dotąd nie potwierdzili oficjalnie tych informacji. I nie jesteśmy tym faktem szczególnie zaskoczeni - 47-letni aktor i 28-letnia modelka w ogóle nie rozmawiają z mediami o swoim związku, a wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych to prawdziwa rzadkość. Wygląda jednak na to, że zakochani postanowili dyskretnie dać fanom do zrozumienia, że są już małżeństwem.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak zaobrączkowani!

Czy to przypadek, że Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk postanowili mniej więcej w tym samym czasie wrzucić na swoje konta na Instagramie zdjęcia w obrączkach na palcach?

Karolina Szymczak wrzuciła na Insta Stories zdjęcie z Krakowa. Modelka w prawej dłoni trzyma butelkę piwa, a na dłoni - co? Obrączka!

Karolina Szymczak
Autor: www.instagram.com/karolina.szymczak

Piotr Adamczyk wrzucił na Instagram z kolei zdjęcie z Adamem Woronowiczem z planu nowego filmu. Ujęcie jest tu chyba nie bez znaczenia? ;)

Zobacz też:

NAJNOWSZE