Pink poroniła, gdy miała 17 lat. "Czułam, że moje ciało mnie nienawidzi!"

2019-04-30 12:52
Pink
Autor: Invision/Invision/East News

Pink jest dziś szczęśliwą matką dwójki dzieci, która w pełni akceptuje swoje ciało i swoją kobiecość. Nie zawsze tak było. W wieku 17 lat wokalistka poroniła, w wyniku czego zaczęła odczuwać wobec samej siebie mnóstwo negatywnych emocji. Gwiazda postanowiła o tym opowiedzieć, by pomóc innym, którzy walczą z podobnymi problemami.

Pink poroniła. Gwiazda zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie za sprawą jednej z piosenek ze swojej najnowszej płyty Hurts 2B Human. Wokalistka zaśpiewała w numerze, że nienawidziła swojego ciała odkąd skończyła 17 lat.

Właśnie w wieku 17 lat Pink straciła ciążę. Gwiazda nie ukrywa, że chciał urodzić, a poronienie pozostawiło głęboką ranę w jej psychice.

HOT TEMAT
Adele

Autor: 0000001/Reporter

Adele ma już nowego chłopaka? W Nowym Jorku całowała się z tajemniczym facetem!

Pink poroniła jako nastolatka

Powodem, dla którego to opowiedziałam, jest to, że zawsze miałam bardzo chłopięce, bardzo silne ciało gimnastyczki, ale w wieku 17 lat poroniłam. A zamierzałam urodzić to dziecko. Ale kiedy dzieje się to z kobietą lub młodą dziewczyną, czujesz, że twoje ciało nienawidzi cię i jest złamane, nie robi tego, co powinno. Od tego czasu miałam kilka poronień, więc myślę, że ważne jest, aby porozmawiać o tym, czego się wstydzisz, kim naprawdę jesteś i co jest bolesne. Zawsze w ten sposób pisałam piosenki.

- przyznała Pink.

Dopiero pięć lat później Pink udała się na terapię, by poradzić sobie z tamtą traumą. Zawdzięcza to swojej przyjaciółce, Laurze Wilson, która zmotywowała ją do leczenia. Dziś wokalistka ma dwójkę dzieci: 8-letnią Willow Sage i 2-letniego syna, Jamesona Mooda.

>> Pink skończyła z pokazywaniem zdjęć dzieci! Hejterzy dopięli swego

NAJNOWSZE