Pink

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Pink o objawach COVID-19 u swojego 3-letniego synka! "To jak rollercoaster"

2020-04-06 13:25

Relacje Pink z jej kwarantanny mogły wydawać się pogodne i pełne poczucia humoru, ale w rzeczywistości piosenkarka przeżywała trudne chwile. Po fakcie artystka przyznała się w internecie, że sama miała koronawirusa. Ale to nie wszystko! Teraz gwiazda opowiedziała także o objawach COVID-19, jakie podczas swojej kwarantanny obserwowała u 3-letniego synka!

Pink to jedna z coraz liczniejszej grupy gwiazd, które zaraziły się koronawirusem SARS-CoV-2. W miniony weekend artystka przyznała, że zarówno ona, jak i jej 3-letni synek wykazywali objawy wywoływanej koronawirusem choroby COVID-19.

Po dwutygodniowej kwarantannie okazało się, że oboje są zdrowi, a testy nie wykazują już obecności wirusa. Jednak dwa tygodnie niepewności i wyczekiwania mocno dały się piosenkarce we znaki.

W miniony weekend Pink wzięła udział w Instagram Live chacie ze swoją bliską przyjaciółką, pisarką Jen Pastiloff. Podczas rozmowy gwiazda opowiedziała o objawach, jakie wykazywał jej synek i o emocjach, jakie stan zdrowia dziecka wywoływał u niej samej. 

"TO BYŁ ROLLERCOASTER"

40-letnia Pink zdradziła podczas sesji Live chat, że ona i jej trzyletni synek Jameson czuli się "naprawdę bardzo chorzy".

Przepłakałam wiele nocy i nigdy w życiu tak się nie modliłam. W pewnym momencie powiedziano nam, że nasze dzieci są bezpieczne. Ale nie można tego zagwarantować! Nikt nie jest bezpieczny

- powiedziała Pink.

Pink zdradziła, że jej mąż Carey Hart oraz ich 8-letnia córka Willow nie wykazywali żadnych objawów COVID-19, ale za to jej synek czuł się naprawdę źle. 

Jameson był naprawdę mocno chory. Zapisywałam przez 3 tygodnie jego i swoje symptomy. On wciąż, po trzech tygodniach, ma temperaturę 37.8 stopni. To był prawdziwy rollercoaster dla nas obojga

- wyznała gwiazda.

>> Zostań w domu - my zadbamy o muzykę! WŁĄCZ TERAZ

Posłuchaj, jak można zarazić się koronawirusem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.