Pink

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Pink pozuje na desce surfingowej i chwali się nogami! „Dlaczego Bóg dał mi potężne uda?"

2020-08-20 14:00

Pink to kolejna gwiazda, która udowadnia, że rozmiar 0 już dawno wyszedł mody i o wiele lepiej prezentują się nieco większe rozmiary. Piosenkarka opublikowała na Instagramie fotkę na której z dumą pokazuje swoje ciało. Szybko przyłączyli się do niej internauci, którzy zachwycili się słowami artystki.

Pink należą się wielkie brawa. Piosenkarka bez żadnego wstydu czy kompleksów pokazała swoje ciało. A dokładniej skupiła się na zaprezentowaniu nóg, które jak sama nazwała są potężne. Oczywiście z tą potężnością byśmy dyskutowali no ale artystka pokazała, że dla niej nogi nie są powodem do wstydu ale do dumy! Tym samym dała piękny przykład internautom.

Pink dwa dni temu na Instagramie opublikowała zdjęcie na którym widać, jak pływa na desce surfingowej. Przez to, że jest ubrana w specjalną kamizelkę można podziwiać jedynie jej nogi. I to właśnie do nich nawiązała w opisie zdjęcia. Pink stwierdziła, że są potężne, ale i tak jest z tego dumna.

Zawsze zastanawiałam się, dlaczego Bóg dał mi potężne uda? To dlatego, że wiedział, że ich użyję.

– brzmiał podpis pod zdjęciem. Oprócz tego artystka użyła pozytywnych hashtagów, które tylko potwierdziły jej stosunek do swojego ciała.

PINK CHWALONA PRZEZ TRENERKĘ PERSONALNĄ I ZNANĄ MODELKĘ

Swoim podejściem zachwyciła wielu internautów w tym znane osoby. Na jej post zareagowała m.in. trenerka personalna Jeanette Jenkins, która napisała:

Piękne, mocne nogi, dzięki którym możesz się podnieść.

Oraz modelka Gisele Bündchen, która w komentarzu zostawiła emotki sugerujące oklaski. Również fani Pink zachwycili się jej podejściem do swojego ciała.

Brawa dla niej za dawanie dobrego przykładu!

Jak dobrze znasz Pink

Pytanie 1 z 6
Który album wyszedł jako pierwszy?
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE