Pies Emily Ratajkowski zrobił kupę na chodniku [ZDJĘCIA]. A ona zrobiła to, co należy!

2019-05-23 12:54

Emily Ratajkowski ma nowego pupilka o imieniu Colombo. Modelka wybrała się z ostatnio z maluchem na spacer w Nowym Jorku. Idealne kadry seksownej piękności z uroczym szczeniaczkiem, które uchwycili paparazzi, zaburzyła jednak potrzeba fizjologiczna pieska. Colombo zrobił kupę na oczach reporterów na samym środku chodnika! Celebrytka stanęła jednak na wysokości zadania i grzecznie posprzątała po swoim ulubieńcu!

Takie kadry to prawdziwa żyła złota dla fotoreporterów. Paparazzi przyłapali w Nowym Jorku Emily Ratajkowski, gdy ta wybrała się na spacer z pieskiem. Ubranej na biało celebrytce towarzyszył jej nowy pupil o imieniu Colombo. W przypadku takich zdjęć fani dzielą się na tych, którzy wciąż wzdychają do Emily i na tych, którzy wzdychają do jej uroczego szczeniaczka!

Tę spontaniczną sesję zdjęciową zaburzył jednak sam Colombo, który w najmniej oczekiwanym momencie... zrobił kupę na chodniku! Co zrobić w tak "kompromitującej" sytuacji? Oczywiście posprzątać...

Emily Ratajkowski sprząta po swoim psie

Dzielna Emily Ratajkowski nie czekała ani chwili i wyciągnęła z pudełka przy smyczy jeden z przygotowanych wcześniej na takie okazje woreczków. Modelka chwyciła dzieło Colombo i spokojnie udała się do najbliższego kosza. Brawo!

Colombo powiększył rodzinę Emily Ratajkowski i jej męża, Sebastiana Bear-McClarda zaledwie kilkanaście dni temu. 11 maja modelka pochwaliła się szczeniakiem rasy owczarek niemiecki na swoim Instagramie.

Wszyscy naokoło mają dzieci (Kim, Meghan, Amy) i my też mamy kogoś specjalnego. To chłopiec! Poznajcie Colombo

- napisała Emily pod zdjęciem z mężem i pieskiem.

Zobaczcie, jak Emily Ratajkowski dzielnie sprząta po zwierzaku!

NAJNOWSZE