Pies Emily Ratajkowski coraz większy, a jej talia coraz mniejsza! Oddaje mu swoje jedzenie?

2019-09-23 9:29 kp

Emily Ratajkowski kilka miesięcy temu została właścicielką uroczego psa o imieniu Colombo. Od tamtego momentu modelka chętnie spaceruje z pupilem po Nowym Jorku, prezentując przy okazji swoje własne wdzięki. O dziwo, na miejscu zawsze wpadają na nią paparazzi ;) Tym razem Emily Ratajkowski pochwaliła się swoją szczupłą talią. Czyżby dokarmiała Colombo swoim obiadem?

W maju tego roku rodzina Emily Ratajkowski i jej męża, Sebastiana Bear-McClarda powiększyła się o czworonoga. Cztery miesiące temu modelka chwaliła się na Instagramie uroczym mieszańcem zbliżonym do owczarka, którego nazwała Colombo, i od tamtego czasu chętnie spaceruje z nim ulicami Nowego Jorku. Nie ma wątpliwości, że Colombo nie może narzekać na mieszkanie z Emily, co można wywnioskować po jego rosnącej masie ;)

Tak Colombo wyglądał jeszcze w maju:

Wyświetl ten post na Instagramie.
😩 Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Dobrze karmiony Colombo coraz bardziej odróżnia się od swojej właścicielki. Na ostatnim spacerze Emily Ratajkowski ścisnęła swoją szczupłą talię paskiem i wygląda na to, że musiała dorabiać dziurki...

Szczupła Emily Ratajkowski z psem

Seksowna Emily Ratajkowski doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakim kapitałem biznesowym jest jej szczupłe i seksowne ciało ;) Modelka nie pozwala więc sobie na żadne niedoskonałości i najpewniej część z każdego jej obiadu trafia do miski Colombo.

Emily Ratajkowski zyskała sławę w 2013 roku, oczywiście za sprawą teledysku do piosenki Blurred Lines. Młoda modelka paradowała w klipie półnago i od tamtego czasu ma fanów na całym świecie. Celebrytka dba o swoich wielbicieli, regularnie wrzucając na Instagram, kolejne roznegliżowane fotki i osobiście reklamując własną linię skąpych strojów bikini.

>> Billie Eilish wybuchła śmiechem na scenie! Rozbawiła ją fanka [WIDEO]

Zobaczcie nowe zdjęcia Emily Ratajkowski z psem! Które z nich wygląda zdrowiej? ;)

Zobacz też:

NAJNOWSZE