Pete Davidson nie będzie już robił kariery na związkach? "Uczy się na przeszłości"

2019-09-15 12:04 kp
Pete Davidson, Margaret Qualley
Autor: Rex Features/East News; Steve Sands/New York Newswire/Bauer Griffin/East News

Pete Davidson rozpoczyna właśnie nowy etap życia w nowym związku z Margaret Qualley. Gwiazdor, o którym zrobiło się głośno za sprawą relacji z Arianą Grande, a później z Kate Beckinsale, bardzo chętnie włączał swoje życie prywatne do swoich występów komediowych, opowiadając mniej lub bardziej niesmaczne żarty. Czy tym razem będzie inaczej?

Pete Davidson pojawił się niespodziewanie na światowych salonach za sprawą Ariany Grande. Komik skradł serce gwiazdy w ubiegłym roku krótko po jej rozstaniu z Mac Millerem. Wokalistka natychmiast wprowadziła celebrytę do swojego życia i zaczęła poznawać go ze swoim światem. Pete szybko zrozumiał, że związek z gwiazdą to świetny kapitał i zaczął opowiadać o nim w swoich stand upach.

Relacja nie przetrwała, a Pete Davidson niespodziewanie znalazł nową, słynną ukochaną - Kate Beckinsale, którą Pete znów włączył do swojego komediowego show. Wygląda jednak na to, że była to ostatnia miłostka, na temat której komik opowiadał sprośne żarty...

Pete Davidson i Margaret Qualley to coś poważnego?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Pete Davidson wyjątkowo poważnie traktuje swój nowy związek z córką Andie McDowell i nie chce stracić go tak, jak poprzednich. W związku z tym celebryta ma zamiar zrezygnować z publicznego opowiadania o swoich relacjach.

Wszystkie te kobiety, z którymi był, zbliżyły się do niego. Nie chodzi nawet o to, że ma swój typ. To Ariana odezwała się do niego. Poprosiła swojego menadżera, Scootera Brauna, aby to zrobił. Kate Beckinsale podeszła do niego na imprezie Netflixa w ramach Złotych Globów i zaczęła z nim flirtować. I nawet teraz są w dobrych stosunkach. Nie pomyślałbyś, ale Pete ma nienaganne maniery i jest bardzo uprzejmy. Myślę, szczerze mówiąc, jest to jeden z powodów, dla których kobiety go lubią. Próbuje uczyć się na swoich przeszłych związkach i być bardziej skrytym.

- wyjaśnia znajomy celebryty.

Przypomnijmy, że od kilku tygodni Pete Davidson spotyka się z młodą gwiazdą filmu Pewnego razu... w Hollywood, Margaret Qualley. Komik towarzyszył aktorce podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji, jednak para unikała pokazywania się razem.

Myślicie, że to coś poważnego?

NAJNOWSZE