Kanye West "skopał tyłek" Pete Davidsona! Rapuje też o Kim Kardashian

2022-01-15 12:54 es

Kim Kardashien i Kanye West są w trakcie rozwodu. Choć każde z nich już spotyka się z nowym partnerem, emocje wciąż są wielkie. Ye dał im upust w nowym kawałku. Rapuje tam, że "skopał tyłek" Pete Davidsona! Nawija również o "najlepszym rozwodzie".

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa to długa, medialna batalia. Początkowo wydawało się, że wszystko przejdzie gładko. Jednak kiedy Kim zaczęła spotykać się z Pete Davidsonem, Ye postanowił zacząć o nią walczyć.

Gdy okazało się, że publiczne błagania na niewiele się zdają, raper znalazł sobie nową miłość. Choć wygląda na to, że jest szczęśliwy z Julią Fox, linijki w nowej piosence poświęca Kim Kardashian i Pete Davidsonowi. Padły ostre słowa!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Kanye West dissuje Pete Davidsona

Kanye West i The Game wypuścili wspólny kawałek - Eazy. Wbrew tytułowi, nie jest wcale łatwy... Ye rozprawia się tam z ostatnimi wydarzeniami w życiu.

Rapuje, że rozwód z Kim Kardashian to "najlepszy rozwód".

Mamy najlepszy rozwód na świecie

Jeśli pójdziemy do sądu, pójdziemy tam razem

Kanye West mógł tu nawiązywać do współpracy z Kim Kardashian podczas promocji albumu DONDA. Choć nie byli już razem, celebrytka bardzo go wspierała.

Tata bez opieki, kupiłem dom obok

Jak myślisz, po co naprawdę być bogatym?

W tych wersach Kanye West nawiązuje do ostatniego zakupy. Muzyk faktycznie sprawił sobie posiadłość naprzeciwko domu Kim Kardashian.

I w końcu dochodzimy do najostrzejszej linijki... Kanye West atakuje Pete Davidsona.

Bóg uratował mnie przed wypadkiem

Żebym mógł skopać tyłek Pete Davidsona (kogo?)

A wydawało się, że sytuacja rozwija się tak spokojnie. Kim Kardashian ponoć ostatnio bardzo się cieszyła, że Kanye West ma nową dziewczynę i znów się uśmiecha. Jak widać, on ma inne podejście...

Największe dramy z Kanye Westem

Pytanie 1 z 6
Od czego zaczął się konflikt Kanye Westa z Taylor Swift.
NAJNOWSZE