Pete Davidson będzie ekspertem od związków? Komik zdradził przepis na udaną relację

2021-05-07 14:00 AM
Pete Davidson
Autor: Steve Sands/New York Newswire/Bauer Griffin/East News

Pete Davidson i Phoebe Dynevor od niedawna tworzy szczęśliwy związek. Fani biorą tę relację na chłodno, bo jeszcze jakiś czas temu Pete nie miał szczęścia w miłości. Teraz komik zdradza przepis na udany związek. Nie za wcześnie?

Pete Davidson po głośnym związku z Arianą Grande spotykał się z Kate Beckinsale, Margaret Qualley czy Kaią Gerber. Nic więc dziwnego, że fani z dystansem podeszli do plotek o jego romansie z gwiazdą serialu Bridgertonowie, Phoebe Dynevor.

Pete Davidson ma jednak w nosie opinie niedowiarków i robi wszystko, by jego związek z 26-letnią aktorką stawał się coraz poważny. Wystarczyło kilka miesięcy, by komik poczuł się naprawdę spełniony. Teraz zaczyna uważać siebie za eksperta od spraw damsko-męskich. Nie za wcześnie?

Pete Davidson zdradza przepis na udany związek

Związek Pete Davidson i Phoebe Dynevor nabiera tempa. Komik nie tylko chętnie dzieli się swoim szczęściem ze światem, ale także zdradza, jaki jest sekret do udanej relacji.

Jestem po prostu bardzo, bardzo szczery. Myślę, że wiele osób próbuje ubierać siebie w taką wersję, jaką chcieliby być. Ale to się w końcu wyda. Więc po prostu mówię: hej, jestem szalony. Oto wszystkie moje problemy. Oto co robię. To terapeuci. Tak się właśnie dzieje. To może być dla kogoś za dużo, albo ktoś może powiedzieć: super to było naprawdę szczere. Czasami może to być trochę intensywne i dziwne i ludzie nie mogą sobie z tym poradzić. Komunikacja jest naprawdę kluczowa.

– zdradził Pete.

Jak Wam się widzi Pete Davidson w roli eksperta od związków?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE