gwiazdy

Paulla przeszła szokującą metamorfozę! Na nowych zdjęciach wygląda jak Małgorzata Rozenek

2024-04-23 15:29

Paulla to znana polska piosenkarka, która zasłynęła ze swoich charakterystycznych fryzur. Niedawno, podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widać, jak bardzo się zmieniła. Nie przypomina już „starej” Paulli, chociaż niektórym jej nowy look kojarzy się z Małgorzatą Rozenek. Zobaczcie sami! Będzie w szoku gdy zobaczycie jak bardzo się zmieniła.

Paulla rozpoczęła swoją karierę w programach telewizyjnych, wystąpiła między innymi w „Szansie na sukces”, „Idolu” i programie „Śpiewać każdy może”. Kariera wokalistki poszybowała do góry, w momencie wydania albumu w 2008 roku - „Nigdy nie mów zawsze”, który zdobył podwójną platynę i pozwolił artystce odebrać główną nagrodę na festiwalu TOPtrendy 2009. Piosenka "Od Dziś" - stała się niepodważalnym hitem gwiazdy. Paulina Ignasiak – bo tak brzmi pełne imię i nazwisko gwiazdy, występowała także w pierwszej edycji popularnego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Diametralna metamorfoza Paulli

Paulla była znana ze swojego charakterystycznego wyglądu, a uwagę przyciągała najbardziej fryzurą – krótkimi włosami. Dzisiaj, po „starej” Paulli nie ma już śladu, a artystka zmieniła się nie do poznania! Największym zaskoczeniem jest zmiana dotychczasowej fryzury. Paulla z dumą nosi długie blond włosy. Na pierwszy rzut oka, aż ciężko ją rozpoznać. Nowy wizerunek piosenkarki przypadł do gustu fanom. Pod jej zdjęciami na Instagramie czytamy takie komentarze jak: „W pierwszej chwili nie poznałam ale jest pięknie”, „Pięknie w tych włosach”, „Nie do poznania”. Paulla zdradziła też, że nagrywa teledysk do nowej, świątecznej piosenki, która już niedługo ujrzy światło dzienne. Fani nie mogą się doczekać!

Paulla po raz pierwszy o tym, jak poznała obecnego partnera: „Nie polubiliśmy się na początku”
Listen on Spreaker.