Paulina Smaszcz

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@paulina.smaszcz Paulina Smaszcz w czułych objęciach tajemniczego mężczyzny

Paulina Smaszcz tańczy wzruszona do piosenki Skolima. Rozpływa się w objęciach ukochanego

2023-01-29 16:34

Paulina Smaszcz w ostatnim czasie dała się mocno we znaki polskim internautom, a media nie przestawały pisać o aferze z byłym mężem Maciejem Kurzajewski. wygląda na to, że odpuściła sobie dramy i szczęśliwie pląsa w objęciach tajemniczego mężczyzny. Właśnie pokazała, jak romantycznie tańczą do hitu Skolima "Wyglądasz idealnie".

Paulina Smaszcz mocno zwróciła uwagę mediów społecznościowych po tym, jak jej były mąż Maciej Kurzajewski związał się z koleżanką z pracy Kasią Cichopek. Nie była zadowolona z faktu, że prezenterka DDTVN zaczęła odwiedzać swojego ukochanego w jego mieszkaniu i żądała od niej wcześniejszych konsultacji w tej sprawie - powodem miało być dobro ich wspólnych dzieci. Synowie mają 26 i 16 lat.

Po trudnym okresie, nagonce mediów i pogorszonym stanie zdrowia, pokazała filmik, w którym wygląda na niesamowicie szczęśliwą. Czyżby odnalazła miłość?

Paulina Smaszcz zakochana! Pokazała partnera

Paulina Smaszcz od dłuższego czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego, a także zawodowego. Okazuje się, że "kobieta petarda" - jak sama o sobie mówi - nie jest sama ze swoimi problemami, a ukochany wspiera ją najlepiej, jak potrafi - "Jest od dawna wspaniały, kochany, doceniający, inspirujący, wspierający, szanujący i lojalny".

Wreszcie postanowiła pokazać go swoim fanom. Na TikToka wrzuciła filmik, na którym tańczy w rytm discopolowego hitu "Wyglądasz idealnie" Skolima. W pewnym momencie dołączył do nie partner, który wziął ją w swoje ramiona i zaczęli razem pląsać. Smaszcz wyglądała jakby była jednocześnie szczęśliwa i wzruszona.

NAJLEPSZE GRY 2023, ELEKTRYCZNE POTWORY, FORMA NA LATO I KONCERTY 2023 | ESKA XD #064
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE