Paulina Smaszcz tańczy bez stanika. Dała się ponieść Flowers od Miley Cyrus!

Paulina Smaszcz i Miley Cyrus
Autor: TikTok/@paulinasmaszcz // screen z teledysku Miley Cyrus Paulina Smaszcz tańczy do Miley Cyrus

Paulina Smaszcz nie kryje swojego zachwytu nad najnowszymi piosenkami Shakiry i Miley Cyrus, które po mistrzowsku rozliczyły się ze swoimi byłymi. Specjalistka od PR-u zamieściła w mediach społecznościowych wideo, na którym w samej marynarce, bez stanika, tańczy do kawałka Flowers. Opis zamieszczony pod nagraniem jest bardzo wymowny.

Nowe piosenki Shakiry i Miley Cyrus to zdecydowanie najgorętsze hity ostatnich tygodni. Wokalistki zaprezentowały premierowe single w podobnym czasie i obie dosadnie podsumowały w nich swoich byłych. Shakira uderzyła w Gerarda Pique, który zdradzał ją z 23-latką, natomiast Miley w Liama Hemswortha, wydając utwór będący odpowiedzią na balladę When I Was Your Man Bruno Marsa. To właśnie ten kawałek 10 lat temu zadedykował jej także niewierny eks. Zarówno Music Sessions #53, jak i Flowers przypadły do gustu milionom słuchaczy na całym świecie, w tym Paulinie Smaszcz. 49-latka najpierw zachwycała się agresywnym numerem Shakiry, ale zgodnie z zapowiedziami w pozostawionych na Instagramie komentarzach pochyliła się też nad piosenką Amerykanki. Na TikToku byłej żony Macieja Kurzajewskiego pojawiło się nagranie z wymownym opisem. Paulina Smaszcz prezentuje się na nim w samej marynarce.

Piosenka Shakiry o Pique - tekst miał być jeszcze OSTRZEJSZY! Gwiazda jednak zrezygnowała

Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!

Paulina Smaszcz bez stanika 

Podobnie do Miley Cyrus Paulina Smaszcz zaprezentowała się na najnowszym filmiku bez stanika, w samej marynarce. 49-latka pochwaliła się nie tylko umiejętnościami tanecznymi, ale znajomością tekstu Flowers i swoimi dwoma psami. Uwagę internautów zwrócił również zamieszczony pod wideo opis. Paulina Smaszcz ponownie podkreśliła, że kobiety powinny być niezależne.

Kobieta powinna być niezależna. Mieć własne życie, takie które jest fundamentem bez żadnego faceta. Związek w każdej chwili może się rozpaść, lecz mimo tego, ona będzie miała swoje miejsce, pieniądze, swoją pasję, samoświadomość, doświadczenie, kompetencje i życie - napisała, zachęcając do modnych na TikToku duetów.

Dołączycie do rzuconego wyzwania?

Sonda
Obserwujesz Paulinę Smaszcz w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE