Paulina Smaszcz na zdjęciu z byłym mężem! Maciej Kurzajewski pojechał z nią na wakacje?!

2020-08-13 0:37 nk
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
Autor: WBF

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli razem ponad 23 lata i sprawiali wrażenie bardzo zgodnego małżeństwa. Niestety, jakiś czas temu para ogłosiła rozstanie. Nowe zdjęcie na Instagramie celebrytki może zaskoczyć jej fanów. Pojawia się na nim... jej były mąż, który - jak można dedukować - spędza z nią wakacje nad morzem!

Kiedy w październiku 2019 roku Polskę obiegła informacja, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się, fani byli bardzo zaskoczeni. Prezenterzy telewizyjni byli razem przez ponad 23 lata, wychowali wspólnie dwóch synów i sprawiali wrażenie bardzo zgranej pary!

A jednak rozwód Kurzajewskich stał się faktem. Całe rozstanie - ku ponownemu zaskoczeniu opinii publicznej - przebiegł po cichu i w bardzo przyjaznej atmosferze.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski do dziś pozostają w przyjacielskich relacjach. Kto by jednak pomyślał, że w AŻ TAK przyjacielskich...

Maciej Kurzajewski na wakacjach z byłą żoną!?

Paulina Smaszcz zamieściła na Instagramie zdjęcie z Półwyspu Helskiego, które może wywołać lekką konsternację u jej fanów. Na pierwszym planie fotki widnieje... Maciej Kurzajewski! Jeszcze bardziej niespodziewanym elementem posta jest dość romantyczny opis zdjęcia!

To @maciejkurzajewski patrzy tak na mnie, gdy nad morzem zachodzi słońce

- napisała prezenterka.

Jak rozumieć ten post? Jeszcze niedawno media donosiły o nowym partnerze gwiazdy telewizji. Teraz zaś wygląda na to, że jej relacje z Maciejem są naprawdę bliskie!

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE