Paulina Młynarska

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER Paulina Młynarska spisała testament

Paulina Młynaska spisała testament. Wyjaśniła skąd tak nagła decyzja

2022-10-11 16:01

Paulina Młynarska zdecydowała się na poważny krok. Udała się do notariusza, aby spisać testament. Dziennikarka podzieliła się tą informacją ze swoimi fanami na Instagramie, a pod postem zaroiło się od komentarzy.

Paulina Młynarska urodziła się 15 listopada 1970 roku. W 1986 rozpoczęła karierę aktorską, jednak kilka lat później zrezygnowała z niej na rzecz dziennikarstwa. Pracowała jako radiowczyni w Polskim Radiu, Radiu PiN oraz Radiu Kolor. Znana jest szerszej publiczności, jako prowadząca Miasta Kobiet w telewizji TVN Style, gdzie przeprowadzała rozmowy na tematy, które poruszają opinię publiczną. Zajmowała się realizacją reklam telewizyjnych, a także prowadziła lekcje jogi. 

Paulina Młynarska odwiedziła notariusza i złożyła testament. Miała ważny powód

Paulina Młynarska jakiś czas temu opuściła Polskę i zamieszkała na Krecie. Tam odnalazła spokój i ukojenie. Dziennikarka zajmuje się swoimi zwierzętami i ćwiczy jogę. Na Instagramie dzieli się z fanami swoją codziennością. W najnowszym wpisie czytamy o poważniej decyzji, którą podjęła z uwagi na swoich bliskich. Oto, co napisała:

Trzeba doceniać siebie. Dziś odebrałam bardzo ważny dla mojej przyszłości dokument. I złożyłam u notariuszki poprawiony o zmiany testament. Za bardzo kocham życie, żeby „w razie W” zostawić bliskie osoby z bałaganem. Usiadłam sobie w weneckim porcie w Chanii. W moim porcie, do którego od prawie 5 lat przybijam z zachwytem. Zamówiłam sobie kieliszek najlepszego wina i coś pysznego. Czuję obezwładniającą wdzięczność za to, że mogę w tym świecie pełnym smutku i rozpaczy przeżywać takie chwile. Napracowałam się, ale też mam szczęście. Przede wszystkim szczęście - czytamy w poście.

Fani nie omieszkali skomentować decyzji Agaty Młynarskiej: "Tak trzeba doceniać. I testamenty pisać aby syfu nie zostawić tym, których kochamy", "Ma pani świętą rację" - piszą fani.

Pierwszy raz na siłowni z Kasią Węsierską. TEGO nie rób! | ESKA XD - Fit vlog #59
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE