Paula Tumala zdradziła PŁEĆ DZIECI! Imię jednego z nich już jest wyszyte na wózku!

2019-11-20 23:41 nk
Paula Tumala
Autor: WBF

Paula Tumala ogłosiła fanom, że na początku 2020 roku powita na świecie bliźnięta! To szokujący news dla części fanów modelki, ale byli i tacy, którzy domyślali się, patrząc na rozmiar jej brzucha. Teraz wiadomo tak,że jakiej płci będą dzieci celebrytki. Jedno z nich ma już nawet imię. Nad drugim imieniem przyszli rodzice jeszcze się zastanawiają, ale są już pewne typy... Pomożecie wybrać?

Paula Tumala jest w 27. tygodniu ciąży. Celebrytka w końcu postanowiła podzielić się z fanami informacją, że na początku 2020 roku urodzi bliźnięta! Dla wielu internautów ta wiadomość była wyjaśnieniem dla wyjątkowo dużego brzuszka gwiazdy. Fotomodelka zdradziła także na Instagramie, że podwójna ciąża to spełnienie jej marzenia! Okazuje się, że Tumala, która od dawna zmaga się z utrudniającą zajście w ciążę chorobą Hashimoto, pragnęła mieć dwoje dzieci na raz!

Paula Tumala urodzi dziewczynkę i... ??

Gwiazdka już jakiś czas temu ujawniła fanom, że płeć jej dziecka to także spełnienie marzeń. Paula urodzi dziewczynkę - to wiadomo już od kilku tygodni. Pozostaje więc pytanie, jakiej płci jest drugie dziecko fotomodelki.

W komentarzach pod postem, w którym Paula Tumala zdradziła, że urodzi bliźniaki, pojawia się sporo pytań o płeć dzieci. Niektórzy internauci pytają, czy to prawda, że gwiazda spodziewa się dwóch córeczek. Paula nie odpowiedziała na razie wprost na te domysły, ale polubiła komentarze, co mogło sugerować, że rzeczywiście nosi pod sercem dwie dziewczynki. Dodatkowo na Insta Stories pokazała wózki, jakie zamówiła dla swoich dzieci. Pochwaliła się, że na pokrowcach będących w komplecie fotelików samochodowych będą wyszyte imiona jej maleństw. Jedno z imion już zostało ujawnione. Okazuje się, że przyszli rodzice wybrali imię Nadia.

Paula potwierdziła te domysły na temat płci dzieci w rozmowie z serwisem Pudelek.pl. Przyznała, że spodziewa się dwóch dziewczynek i jedna z nich zostanie Nadią. Druga córeczka jeszcze nie ma imienia, bo celebrytka podobno przez długi czas myślała, że urodzi chłopca. Ten miał mieć na imię Antoś. Teraz, kiedy już wie, że będą dwie córki, wraz z partnerem zastanawia się nad: Zuzią, Anastazją, Marysią lub Carmen.

Które z imion jest Waszym zdaniem najładniejsze?

Paula TUmala - wózek dla dzieci
Autor: Instagram.com/paulatumala
NAJNOWSZE