Patryk Grudowicz żegna dziewczynę! „Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu”

2019-10-20 9:50 DR
Patryk Grudowicz z dziewczyną
Autor: Patryk Grudowicz / Instagram Patryk Grudowicz z dziewczyną

Po zwycięstwie programu Top Model Patryk Grudowicz skoncentrował się na swojej karierze zawodowej. W tym całym szaleństwie miał jednak chwile wytchnienia, które gwarantowała mu jego życiowa partnerka, Katarzyna Szklarczyk. Ostatnio jednak Patryk poinformował o tym, że z Kasią nie są już parą. Dlaczego? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Patryk Grudowicz, gdy tylko pojawił się w szóstej edycji programu Top Model, typowany był na zwycięzcę. I tak też się stało. Model z nietypową urodą zwyciężył show, zgarnął kasę i szansę na rozwój zawodowy. Tę szansę wykorzystał on chyba w stu procentach, bo do dzisiaj Patryk bierze udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych i nie tylko. W tych trudnych zawodowo momentach pomagała mu jego życiowa partnerka, Kasia Szklarczyk. Para bardzo dobrze się dogadywała, pięknie razem wyglądali, a co najważniejsze, często podkreślali, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Niestety, po raz kolejny można zacytować popularną piosenkę „nic nie może przecież wiecznie trwać, co zesłał los trzeba będzie stracić”. Patryk stracił dziewczynę. I nie jest to dla niego łatwa sytuacja.

Model opublikował krótki, ale wzruszający wpis, w którym przyznaje, że nie jest już w związku z Kasią. Patryk zilustrował to ich wspólnym zdjęciem.

Chciałbym nigdy tego nie napisać

Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości co Ty

Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi że chcieć to móc. Przyszedł czas żeby każdy poszedł w swoją stronę.

Dziękuje ♥️

czytamy w opisie zdjęcia na Instagramie.

Trzymamy kciuki za Kasię i Patryka. Z pewnością wkrótce ułożą sobie życie na nowo!

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE