Patrycja Kazadi

i

Autor: WBF

Patrycja Kazadi w bikini zaczyna ciałopoztywną rewolucję. "To dopiero początek"

2021-08-12 18:50

Tak zaczyna się rewolucja... Kilka tygodni temu Patrycja Kazadi rozpaliła internet swoim zdjęciem w bikini. Zalała ją fala obrzydliwych komentarzy dotyczących ciała. Gwiazda postanowiła zmierzyć się z hejterami i poruszyć temat body shamingu. Teraz dodaje kolejne nagrania w bikini!

Patrycja Kazadi niedawno udowodniła, że ma wielki dystans do siebie oraz ogromne poczcie własnej wartości. Gwiazda nie pozwoli, by obrzydliwe komentarze dotyczące ciała ograniczały ją, lub kogokolwiek. Gdy opublikowała zdjęcie w bikini, rozpoczęła prawdziwą rewolucję.

Oczywiście nie uniknęła hejtu dotyczącego ciała. Zrobiła jednak z niego użytek i opowiedziała o body shamingu i ciałopozytywności. Teraz jej kolejny ruch!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Patrycja Kazadi w bikini pozdrawia hejterów

Gwiazda sama przyznaje, że jest zaskoczona odzewem, z jakim spotkało się jej wyznanie o body shamingu i ciałopozytywności. Patrycja Kazadi wspomniała w nim o postaci z bajki Madagaskar. Gloria to hipopotam z olbrzymim urokiem i poczuciem humoru. Od teraz Patrycja Kazadi chce być Glorią!

Dalej celebrytka podziękowała obserwatorom za wsparcie.

Czytamy pod wpisem.

Trzymamy kciuki za ciałopozytywną rewolucję Patrycji Kazadi!

Dostaję od Was wiadomości „gdzie nasza obiecana Gloria w bikini - miała być w nim codziennie!” ???? No cóż śpieszę donieść, iż nie byłam przygotowana na zapotrzebowanie na tego typu kontent ale obiecuję poprawę. ?

Chciałam Wam baaardzo ale to baaaardzo podziękować za Wasze wsparcie, wszystkie słowa, komentarze, wiadomości. Zarówno od moich koleżanek i kolegów z branży jak i od Was moi Kochani obserwatorzy. Absolutnie nie spodziewałam się, że te moje filmiki dojdą do aż tak dużej grupy ludzi i odbiją się aż takim echem ??✨ reakcje, które nawet spotykam teraz na ulicy na ten temat przerosły moje najśmielsze oczekiwania i totalnie rozpuściły moje czekoladowe serce.

Patrycja Kazadi poinformowała, że intensywnie się edukuje z zakresu body shamingu i zamierza przeprowadzić dużą akcję. "Gloria" zapytała fanów o ich największe bolączki.

Poza nimi pojawiła się masa komplementów!

- Powtórzę za Chodakowską- powinnaś tylko w bikini chodzić ❤️ super!

-Glorcia wyglądasz cudnie ❤️

- Gloria w bikini wygląda jak bogini ?

- Dziewczyno, Ty jesteś taka petarda, że głowa mała i ni chooja nie kumam o co chodzi tym , którzy piszą , że jest Ciebie " za dużo" ??

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Dotykanie tematów body shamingu wymaga od Patrycji Kazadi sporo odwagi. Potrzebowały jej także gwiazdy, które opowiedziały głośno o swoich problemach psychicznych, co pomaga normalizować ten temat.

Oto oni: