Patricia Kazadi walczy z traumą. Kilka lat temu drżała o swoje życie

2022-03-22 12:03 Joanna Dembek
Patricia Kazadi
Autor: EastNews

Patricia Kazadi opowiedziała swoim fanom o traumie, która towarzyszy jej od wielu lat. Jej ostatni lot samolotem jeszcze bardziej pogłębił lęki związane z lataniem. Kazadi była przerażona, kiedy pilot o mało nie stracił panowania nad maszyną. „To była bardzo niebezpieczna sytuacja”.

Patricię Kazadi nie często możemy spotykać w polskich produkcjach. Chociaż pojawiła się informacja, że aktorka dostała rolę w filmie u reżysera, który wypromował już wiele gwiazd a także amatorów, którzy spróbowali swoich sił przed kamerami. Najwidoczniej, teraz przyjdzie pora na Kazadi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Patrycja Kazadi przeszła długą drogę do samoakceptacji. Co myśli o sobie dzisiaj? 

Patricia Kazadi przeżyła koszmar w samolocie

Patricia udała się niedawno do Londynu na spektakl „Wymieszani posortowani, czyli czarno to widzę” w The Shaw Theatre, w którym gra jedną z ról. Podróż na miejsce okazała się niezbyt przyjemna. To co się wydarzyło się w samolocie, uruchomiło jej dawne traumy. Na Instagramie podzieliła się z internautami historią, która o mały włos nie skończył się tragicznie. Lot był dla aktorki koszmarem

Samolot jakby walnął o ziemie, a gdy pilot zaczął hamować, przód samolotu uniósł się do góry i zjeżdżaliśmy na bok pasa, bo prędkość była tak duża, i aby to uratować podjął szybką decyzję o tym, aby wzbić nas z powrotem do góry i za parę minut podejść do lądowania raz jeszcze. Stewardesa powiedziała nam tylko, że to była bardzo niebezpieczna sytuacja – opowiedziała fanom pełna emocji aktorka.

Patricia Kazadi musi stoczyć ze sobą wewnętrzną walkę, aby mimo panicznego strachu wsiąść do samoloty, w którym jest się zdanym wyłącznie na umiejętności pilota.

Powiem wam szczerze, że cieszę się, że żyjemy. Na maxa się wszyscy baliśmy – powiedziała - Miałam traumę przez wiele lat, bo boję się latać. Wydawało mi się, że mam to już za sobą i już odważniej wchodziłam na pokład samolotu. Teraz znowu się boję – dodała Patricia.

Sonda
Czy boisz się latać samolotem?
ESKA LIVE - GRAMY DLA UKRAINY | Viki Gabor zaśpiewała na żywo!
NAJNOWSZE