Patricia Kazadi

i

Autor: AKPA Patricia Kazadi poprowadzi nowy program stacji TVN Siedem

Patricia Kazadi poprowadzi nowy program telewizyjny Perfect Picture. Do rywalizacji staną celebryci

2022-09-20 15:07

Patricia Kazadi poprowadzi nowy program stacji TVN Siedem, w którym do rywalizacji staną celebryci. Perfect Picture to format na miarę dzisiejszych czasów, w którym znane osoby będą prześcigały się w zrobieniu idealnego zdjęcia, co okaże się nie lada wyzwaniem, gdyż produkcja przygotowała dla uczestników rozmaite przeszkody.

Patricia Kazadi zostanie gospodynią nowego programu stacji TVN Siedem Perfect Picture, który jest wersją brytyjskiego formatu o tym samym tytule. Na planie pojawią się osobistości znane z branży filmowej, muzycznej, czy świata sportu i będą rywalizowały o zrobienie jak najdoskonalszego zdjęcia na zadany temat. Okaże się, że nie jest to taka prosta sprawa. Efekty ich pracy będzie oceniało jury, w skład którego wchodzić będą specjaliści od fotografii, a także goście specjalni. Na jaw wyszło również, że w pierwszym odcinku zobaczymy Adę Fijał. W jakim charakterze? Przekonamy się już niebawem! Kiedy pierwszy odcinek Perfect Picture?

Patricia Kazadi wraca do świata show-biznesu. Czy sprawdzi się jako prowadząca?

Patricia Kazadi miała już okazję wielokrotnie pokazać, że jest świetną gospodynią telewizyjną. W przeszłości prowadziła programy: You Can Dance – Po prostu tańcz oraz X Factor. PIosenkarka dostała szansę, aby ponownie pokazać się szerszej publiczności. Charyzmatyczna Patricia z pewnością doskonale poradzi sobie przed kamerami.

Ruszyły zdjęcia do Perfect Picture. Co stacja TVN zdradza na temat nowego formatu?

Dyrektor programowa TVN7 i TVN Fabuła Katarzyna Mazurkiewicz powiedziała więcej na temat nowego programu, które ma szansę stać się popularnym i chętnie oglądanym show, ze względu na wszechobecny w dzisiejszych czasach trend fotografowania niemal każdego momentu swojego życia i dzielenia się tym w social mediach.

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Jeśli wydaje się wam, że wiecie wszystko o zrobieniu dobrego zdjęcia, nic bardziej mylnego! W „Perfect Picture” przełamiemy wszelkie stereotypy związane z zawodem fotografa i pokażemy ilu wyrzeczeń wymaga uchwycenie idealnego kadru. Ośmiu wyjątkowych uczestników, znanych ze świata showbiznesu, pokaże się w zupełnie nowej roli: z aparatem w ręku staną do rywalizacji w fotograficznych wyzwaniach, a wspierać ich będą: prowadząca program - Patrycja Kazadi oraz fotografka Zofia Promińska. Polowanie na najlepsze ujęcie z bagażnika rozpędzonego auta, z podnośnika wysokiego dźwigu, tyrolki czy wśród grupki rozbrykanych dzieci - tego wszystkiego i jeszcze więcej możecie spodziewać się w nowym show Siódemki Perfect Picture - powiedziała Katarzyna Mazurkiewicz portalowi "Wirtualne media".

Jak zdradza dyrektor zarządzający Golden Media Polska Grzegorz Piekarski w programie zobaczymy również fotografów światowej sławy.

Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach, ludzie robią mnóstwo zdjęć, ale zazwyczaj w pośpiechu, byle jak, bez uważności i artystycznych doznań. Smartfony dały nam możliwość wykonywania zdjęć w ilości hurtowej, ale prawdziwa magia pojawia się dopiero wtedy, gdy weźmiemy do ręki aparat fotograficzny. Od pewnego czasu szukaliśmy wartościowego formatu poświęconego fotografii, który spowoduje, że ludzie się w niej zakochają. Tak jak kiedyś dzięki programom telewizyjnym, stworzyliśmy w Polsce modę na taniec czy samodzielne aranżowanie przestrzeni w swoich domach, tak teraz liczymy, że dzięki Perfect Picture, razem z naszym partnerem - firmą Canon, sprawimy, że nastanie moda na fotografowanie. Dodatkowo, ogromną przyjemnością jest współpraca z wybitnymi polskimi i światowymi fotografami - dodał dyrektor zarządzający Golden Media Polska Grzegorz Piekarski.

Perfect Picture - kiedy w telewizji?

Premiera nowego programu poświęconemu fotografii będzie miała miejsce 7 października 2022 o godz. 19:30 na TVN Siedem.

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku