Paris Jackson i Gabriel Glenn zerwali! Co się stało?

2020-08-05 13:29 KP
Paris Jackson i Gabriel Glenn
Autor: Everett Collection/East News

Kolejną gwiazdą, która znów cieszy się statusem singielki, jest Paris Jackson. Celebrytka od dwóch lat spotykała się z muzykiem zespołu The Sound Flowers, Gabrielem Glennem i wydawało się, że udało jej się trafić na bratnią duszę. Tymczasem media donoszą, że para właśnie zakończyła swój związek. W jakich okolicznościach? Szczegóły na Hotplota.pl

Kolejny showbiznesowy związek możemy uznać za przeszłość. Tym razem singlami zostali Paris Jackson i Gabriel Glenn, którzy od dwóch lat tworzyli zgraną parę zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Paris Jackson i Gabriela Glenna połączyła miłość do muzyki. Oboje występują w zespole The Sound Flower, w którym córka Michaela Jacksona jest wokalistką. Parę często mogliśmy oglądać razem na ściankach - oboje chętnie uczestniczyli w branżowych imprezach i premierach filmowych. Okazuje się jednak, że wspólne zainteresowania nie wystarczyły i Paris Jackson oraz Gabriel Glenn zerwali.

Paris Jackson i Gabriel Glenn zerwali

Jak donoszą informatorzy serwisu TMZ, Paris Jackson i Gabriel Glenn zerwali w przyjaznych okolicznościach. Gwiazda uznała podobno, że chce skupić się na karierze muzycznej, a związek z kolegą z zespołu to nie najlepszy pomysł. Co ciekawe, dopiero co para występowała razem w poświęconym im dokumencie z serii Facebook Watch - Unfiltered: Paris Jackson and Gabriel Glenn.

Myślę, że kiedy po raz pierwszy się spotkaliśmy, uznaliśmy, że nawet jeśli nie uda nam się jako parze, zawsze będziemy chcieli być razem w zespole. Nasza muzyka to jedyna rzecz, jakiej chcemy się trzymać bez względu na wszystko.

- mówiła w dokumencie Paris.

Prorocze?

NAJNOWSZE