Paris Hilton

i

Autor: mpi34/Associated Press/East News Paris Hilton została mamą!

Paris Hilton powitała na świecie pierwsze dziecko! Zdradziła jego płeć

2023-01-26 11:19

Paris Hilton właśnie została mamą! Długo trzymała w tajemnicy wieści o nowej życiowej roli, jednak wreszcie obwieściła wszem i wobec, iż na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Jej pociecha została poczęta w nietradycyjny sposób. Opowiedziała o metodzie zapłodnienia i zdradziła płeć maleństwa.

Paris Hilton pochodzi z rodziny, która prowadzi sieć ekskluzywnych hoteli. Jest więcej dziedziczką wielkiej fortuny, a także modelką. W przeszłości prowadziła burzliwe życie. Miała wiele romansów ze znanymi mężczyznami: Leonardo DiCaprio, Jared Leto, Colin Farrel czy Cristiano Ronaldo, Nick Carter, James Blunt. Kilka lat temu 42-latka postanowiła się ustatkować. W 2019 roku zaczęła spotykać się z biznesmenem Carterem Reumem, w lutym 2021 roku zaręczyli się, a w listopadzie tego samego roku wzięli ślub w Los Angeles. Co więcej, razem z mężem postanowili zostać rodzicami i właśnie dziedziczka obwieściła światu, iż mają nowego członka rodziny!

Paris Hilton była bohaterką wielu skandali

Paris Hilton w swoim życiu wiele razy była bohaterką skandali, które obiegły cały świat. Prowadziła pod wpływem alkoholu, za co zapłaciła karę grzywny, zawieszono jej prawo jazdy, a także dostała dozór sądowy. Jeździła bez prawa jazdy, za co została skazana na karę 45 pozbawienia wolności. Była również skazana za posiadanie kokainy - rok więzienia, 200 godzin prac społecznych i przymusowa kuracja odwykowa. Najgłośniejsza była jednak sprawa filmu pornograficznego, który na DVD wydał jej partner, gracz pokerowy Rick Salomon, którego poznała w 2001 roku. "1 night in Paris" trafił do sprzedaży, a dziedziczka podała mężczyznę do sądu. Poszła na ugodę. Dostała 400 tysięcy dolarów i tantiemy ze sprzedaży filmu.

Paris Hilton długo trzymała w tajemnicy, iż spodziewa się dziecka. Dlaczego?

Nikt się nie spodziewał, że Paris Hilton z dnia na dzień zostanie matką. 42-latka podzieliła się dobrą nowiną dopiero, kiedy dziecko przyszło na świat. Faktem jest, że celebrytka skorzystała z usług surogatki, która została zapłodniona metodą in vitro. Paris, 25 stycznia 2023 zaszokowała opinię publiczną instagramowym wpisem, w którym znalazło się zdjęcie malutkiej, dziecięcej rączki, którą trzyma w dłoniach. Dodała również podpis: "Kochamy cię bardziej, niż jesteśmy to w stanie wyrazić słowami".

Słynna dziedziczka w programie "The Trend" zdradziła również na jaką metodę zapłodnienia zdecydowali się z mężem. Oto, co powiedziała:

My wybraliśmy metodę in vitro, gdyż chcieliśmy mieć wpływ na to, czy będziemy mieć jedno dziecko czy więcej, oraz móc zdecydować o płci. Przez długi czas nie czułam się gotowa na dziecko, teraz wierzę, że rodzina to sens życia - wspomniała w programie.

Paris nie pokazała jeszcze, jak wygląda maleństwo, ale zdradziła, że to chłopczyk. Posypały się gratulacje z całego świata. Nowej życiowej roli pogratulowali im: Lindsay Lohan, Kris Jenner, Naomi Campbell, Nicky Hilton oraz wiele innych znajomych ze świata show-biznesu.

Viki Gabor szczerze o hejcie: „Na Insta lecą GRUBO”. Dlaczego odpowiada?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE