Paris Hilton podbije branżę telewizyjną?! Celebrytka ma pomysł na kolejny biznes

2020-01-20 12:05 AM
Paris Hilton
Autor: Rex Features/East News

Paris Hilton to osoba o wielu talentach, przynajmniej tak można twierdzić patrząc na jej co rusz to nowe projekty. Oprócz tego, że jest dziedziczką hotelowej fortuny, Paris ma kilka własnych marek, jest DJ-ką, śpiewała i grała w filmach. I właśnie ta ostatnia, filmowa branża znów do niej wraca, a raczej ona do niej.

Paris Hilton ma głowę pełną pomysłów. I choć z jej majątkiem mogłaby już spokojnie rzucić prace, to celebryka cały czas próbuje nowych rzeczy. Teraz wpadła na kolejny pomysł. Paris zajęła się tworzeniem filmu na YouTubie, który opowiada… o jej życiu. Film nosi nazwę This Is Paris i ma być dostępny w maju. W filmie Paris opowiada o sobie i jak twierdzi udowadnia, że jest zupełnie inną osobą niż kreują ją media.

PARIS HILTON BĘDZIE PRODUKOWAĆ PROGRAMY TELEWIZYJNE?

Po przygodzie z YouTube, Paris stwierdziła, że branża filmowa to dobry pomysł na biznes. Tak więc celebrytka już zapowiedziała, że myśli nad otworzeniem własnej firmy producenckiej, gdzie mogłaby tworzyć np. programy telewizyjne. Taki pomysł to nie nowość dla Paris, ponieważ dziedziczka już ma na swoim koncie pracę jako producent m.in. na Netflixie. Podczas pytań o kolejne projekty Paris wylicza te w które już jest zaangażowana i żartuje, że potrzebuje wsparcia najlepiej w postaci klonów.

„Nadal będę rozwijać swoją markę i imperium na całym świecie. Mam 19 własnych marek z produktami, właśnie wydałam zapach. W zeszłym tygodniu nagrałam dwa teledyski, które ukażą się w ciągu najbliższych miesięcy. Jadę w trasę, gdzie ponownie występię jako DJ. Mam własne nieruchomości, więc podążam śladami mojej rodziny, a także technologii. Mam aplikacje i inne przedsięwzięcia technologiczne. Piszę kolejną książkę. Myślę, że potrzebuje klonów”. – mówiła Paris.

Póki co są to tylko rozważania. Myślicie, że Paris sprawdziłaby się w roli producenta telewizyjnego?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE