Paris Hilton czy Kim Kardashian? Która z nich mogła powiedziec coś takiego

2019-07-13 23:14
Paris Hilton i Kim Kardashian w 2006 roku
Autor: East News

Paris Hilton i Kim Kardashian bardzo zmieniły swój wizerunek w ostatnim czasie. Jednak my pamiętamy... Przypominamy ich najbardziej kultowe teksty, a Wy musicie zgadnąć, z czyich ust wypłynęła ta mądrość.

Paris Hilton i Kim Kardashian na zawsze są związane węzłami celebryckiej przyjaźni. Ich znajomość miała oczywiście słabsze momenty, ale jednak przez wiele, wiele lat dziewczyny trzymały się razem.

Musimy przypomnieć, że przecież to Paris Hilton rozkręciła karierę Kim Kardashian. Oczywiście nie tak skutecznie, jak zrobiła to sex taśma... Pamiętacie, że Kardashianka kiedyś pracowała jako asystentka dziedziczki hotelarskiej fortuny? W ten sposób wkręcała się na ważne imprezy i zdobywała bezcenne kontakty.

Dzisiaj Paris Hilton i Kim Kardashian robią, co mogą, by ludzie zapomnieli o ich dawnym wizerunku. Kim Kardashian to studentka prawa, walcząca o reformę sądownictwa. Natomiast Paris Hilton to biznes woman, która udziela się charytatywnie. Jednak my pamiętamy...

W naszym quizie zebraliśmy dla Was perełki - wypowiedzi Paris Hilton i Kim Kardashian. Zgadniecie, która z nich wygłosiła te mądrości?

NAJNOWSZE