Paris Hilton przypomina... To ona i Britney Spears stworzyły selfie 15 lat temu

2021-06-22 23:03 es
Paris Hilton
Autor: JUJU/Backgrid/East News

Paris Hilton ma na koncie wiele różnych osiągnięć. Celebrytka przekonuje, że jednym z nich jest... wynalezienie selfie! W USA świętowano Narodowy Dzień Selfie. Przy okazji tego święta Paris Hilton postanowiła przypomnieć wszystkim, że to właśnie ona wraz z Britney Spears odpowiadają za fenomen robienia zdjęć w ten sposób. Opublikowała przy okazji zdjęcie sprzed 15 lat!

Paris Hilton w swojej karierze zajmowała się różnymi branżami. Celebrytka wydała kilka piosenek. Zagrała w filmach jak chociażby Dom woskowych ciał czy Szampańskie życie. Gwiazda przez jakiś czas zajmowała się projektowanie. W międzyczasie miała kilka własnych reality show.

Simply life, w którym występowała wraz z Nicole Richie, był jednym z pierwszych programów tego typu. Okazuje się, że Paris Hilton jest przodowniczką nie tylko w branży reality show. Celebrytka przekonuje, że to ona stworzyła selfie!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Paris Hilton i Britney Spears stworzyły selfie?

Dzisiaj wszyscy robimy sobie selfie. Jednak jeszcze kilkanaście lat temu moda na robienie zdjęć w ten sposób nie była tak popularna. Za jej fenomen odpowiadają ponoć... Paris Hilton i Britney Spears. To legenda, która krąży po show-biznesie od lat.

A przy okazji Narodowego Dnia Selfie w USA, Paris Hilton postanowiła wszystkim przypomnieć, że selfie to jej dzieło.

Gwiazda udostępniła swój post sprzed lat. Widzimy na nim ikoniczne zdjęcie Paris Hilton i Britney Spears.

11 lat temu, ja i Britney stworzyłyśmy selfie.

Napisała Paris Hilton.

Doceniacie ich wkład w rozwój ludzkości?

NAJNOWSZE