Sophia Grace i Rosie

i

Autor: YouTube/The Ellen Show

Pamiętacie Sophię Grace i Rosie z show Ellen? Zmieniły się nie do poznania!

2022-05-18 15:26

Jedenaście lat temu zachwyciły internautów na całym świecie, śpiewając wielki hit Nicki Minaj. Po tym, jak Ellen zaprosiła je do własnego show, stały się międzynarodowymi gwiazdami. Po ponad dekadzie Sophia Grace i Rosie ponownie pojawiły się na kanapie w programie dziennikarki. Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom!

Sophia Grace i Rosie stały się międzynarodowym fenomenem, gdy do sieci trafił filmik, na którym widać jak ośmiolatka i pięciolatka wykonują jeden z największych hitów z repertuaru Nicki Minaj. Mowa o piosence Super Bass. Nagranie dotarło między innymi do znanej na całym świecie Ellen DeGeneres, która postanowiła udostępnić im swoją platformę. Sophia Grace i Rosie pojawiły się w amerykańskim show w 2011 roku i z miejsca osiągnęły wielki sukces. Zainteresowanie dziewczynkami było tak ogromne, że producenci programu postanowili dać im własny cykl. Kuzynki regularnie pojawiały się na największych imprezach z udziałem gwiazd, które zachwycały się ich charyzmą i przebojowością. Mając zaledwie kilka lat, Sophia Grace i Rosie mogły pochwalić się znajomością z Justinem Bieberem, Katy Perry, Britney Spears oraz Nicki Minaj, od której piosenki wszystko się zaczęło. Potem słuch o dziewczynkach zaginął. Po 11 latach ponownie pojawiły się w The Ellen Show, a publiczność zgromadzona w studiu nie mogła wyjść z podziwu.

Sonda
Pamiętasz Sophię Grace i Rosie?

Sophia Grace i Rosie w 2022

Jak dziś wyglądają Sophia Grace i Rosie? Dziewczyny są już prawie pełnoletnie i jak można się było spodziewać, działają na rynku muzycznym. Zarówno przebojowa Sophia, jak i jej spokojniejsza kuzynka Rosie publikują w sieci autorskie kawałki muzyczne. Zobaczcie, jak poradziły sobie z hitem Super Bass po jedenastu latach od opublikowania legendarnego nagrania, które uczyniło z nich wielkie gwiazdy sieci. Prawda, że wciąż zachwycają równie mocno, co wtedy?

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło