Pamela Anderson znika z social mediów! "Jestem wolna"

2021-01-27 12:20 kp
Pamela Anderson
Autor: Schneider-Press/Bird/SIPA/SIPA/East News

Siła social mediów jest tak wielka, że nawet te gwiazdy, które regularnie je krytykują, nie decydują się na całkowitą rezygnację ze swoich profili. Tym bardziej zaskakuje najnowszy post na Instagramie Pameli Anderson, w którym aktorka na dobre żegna się z mediami społecznościowymi. Skąd ta decyzja?

Celebryci uwielbiają media społecznościowe. Poprzez profile na Instagramie, Tik Toku czy Twitterze mogą dzielić się ze swoimi fanami wszystkim, na co mają ochotę, kształtować swój wizerunek i zarabiać pieniądze. Niektórzy zauważają jednak, że social media mają też ogromne wady - łatwo w nich o rozsiewanie fałszywych informacji, prześladowanie innych czy odbieranie poczucia własnej wartości. Wiele gwiazd przekonało się o tym zresztą na własnej skórze, doświadczając internetoego hejtu.

Tymczasem zupełnie niespodziewanie z mediami społecznościowymi żegna się Pamela Anderson. Celebrytka ogłosiła na Instagramie, że zamieściła swój ostatni post. Skąd ta decyzja?

ESKA XD #014

Pamela Anderson rezygnuje z mediów społecznościowych

To będzie mój ostatni post na InstagramieTwitterze lub Facebooku

Nigdy nie interesowały mnie media społecznościoweIteraz, kiedy zadomowiłam się w życiu, które naprawdę mnie inspirujeczytaniu i przebywaniu w naturzejestem wolna

Dziękuję za miłośćBłogosławieństwa dlawas wszystkich

Miejmy nadzieję, że znajdziecie siłę i inspirację do naśladowaniawasz celi starajcie się nie dać się zwieśćprzez zmarnowaneczas 🙏

Właśnie tego chcą i mogą wykorzystać do zarabiania pieniędzyKontrolującwasze mózgi

- napisała w dość poetyckiej formie Pamela Anderson.

Dotąd modelka niemal codziennie publikowała nowe posty na Instagramie, choć były to właściwie wyłącznie archiwalne zdjęcia z sesji czy filmów.

Będziecie tęsknić?

NAJNOWSZE