Ostatnie wspólne zdjęcie Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Widać było kryzys?

2019-08-12 13:30
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Autor: Rex Features/East News

Miley Cyrus sprawiała w ostatnich tygodniach wrażenie wyjątkowo szczęśliwej. Gwiazda publikowała mnóstwo nowych zdjęć i filmów, na których wyglądała na zrelaksowaną i zdrową. Nikt nie spodziewał się, że w tym samym czasie wokalistka przechodziła kryzys w związku! Wystarczyło jednak przejrzeć jej zdjęcia, by zorientować się, co się działo. Ostatni raz Miley i Liama widziano razem na początku lipca!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth byli dotąd jedną z najbardziej kochanych par show biznesu. Choć para przechodziła wiele kryzysów, szalonej wokalistce i przystojnemu aktorowi udawało się zawsze przezwyciężać przeciwności. Tym razem jednak różnice były najwyraźniej zbyt duże, bo osiem miesięcy po ślubie para rozstała się.

Choć rozstanie zaskoczyło fanów gwiazdy, sygnały kryzysu pojawiały się już od dawna. Wystarczy przejrzeć profile celebrytów na Instagramie, by zauważyć, że nie pokazywali się razem od wielu tygodni...

Ostatnie zdjęcie Miley Cyrus i Liama Hemswortha

Przypomnijmy, że jeszcze w czerwcu Liam Hemsworth podróżował po Europie z Miley Cyrus i towarzyszył jej podczas jej koncertów, m.in. w Polsce. Kilka dni później para pojawiła się w Los Angeles na pokazie Saint Laurent i... słuch po nich zaginął. Od tamtego czasu żadne z celebrytów nie opublikowało w sieci wspólnego zdjęcia - a te bardzo często pojawiały się dotąd na ich Instagramach. Ostatnie zdjęcie Liama i Miley pochodzi z 9 lipca - jeden z fanów spotkał ich wtedy w Solvang. Oto ono:

Czy już wtedy było widać po nich ślady kryzysu? Na nagraniu, które również znalazło się na Twitterze, można zobaczyć, jak para spaceruje "razem" po mieście. Zobaczcie sami, jak to wyglądało...

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

>> Miley Cyrus pierwszy raz po rozstaniu: "Nie walcz z ewolucją"

NAJNOWSZE