Oscary 2019 - nominacje: Rami Malek typem widzów. Bohemian Rhapsody zdobędzie Oscara?

2019-01-21 21:05
Oscary 2019 - Rami Malek i Bohemian Rhapsody wśród laureatów?
Autor: GK Films / New Regency Pictures /Collection Christophel/East New

Bohemian Rhapsody z Rami Malekiem to jeden z największych kinowych hitów ostatnich miesięcy. Filmowa historia Freddy'ego Mercurego i Queen przyciągnęła do kin na całym świecie prawdziwe tłumy. Nic dziwnego, że Bohemian Rhapsody od dawna wymieniany jest wśród Oscarowych pewniaków. Oscary 2019 dla Rami Maleka i Bohemian Rhapsody? Nominacje poznamy lada chwila!

Nominacje do Oscarów 2019 od wielu tygodni wzbudzają emocje wśród fanów kina z całego świata. 22 stycznia 2019 roku Akademia Filmowa ogłosi nominacje do Oscarów 2019 i tym samym rozpocznie prawdziwą oscarową gorączkę, której finał będzie miał miejsce 24 lutego 2019 w Dolby Theatre w Los Angeles.

A kto zdobędzie nominacje do Oscarów 2019? W Polsce najmocniej trzyma się kciuki oczywiście za Joannę Kulig i Zimną Wojnę Pawła Pawlikowskiego. Rzesza polskich widzów liczy też na nominację dla Bohemian Rhapsody i Rami Maleka - film był i wciąż jest w polskich kinach prawdziwym hitem. W sam pierwszy weekend listopada, gdy Bohemian Rhapsody miało premierę w Polsce, na film wybrało się ponad 160 tysięcy widzów!

Rami Malek najlepszym aktorem pierwszoplanowym? Oscary 2019 coraz bliżej

Czy ogromna popularność filmu przełoży się na nominacje do Oscarów 2019? Bohemian Rhapsody i Rami Malek niemal od początku stali się pewnymi typami do nagrody - lub chociażby nominacji do Oscarów 2019. Rami Malek w roli Freddy'ego Mercury'ego okazał się strzałem w dziesiątkę i krytycy wspólnie podkreślali, że to kreacji 37-latka film zawdzięcza swój poziom. Nominacja dla Rami Maleka w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy byłaby świetnym podsumowaniem jego ciężkiej pracy nad tą rolą.

>> Oscary 2019 - nominacje: Lady Gaga i Bradley Cooper w drodze po Oscara. Jakie mają szanse?

Czy nominacja w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy trafi do Rami Maleka? Nominacje do Oscarów 2019 ogłoszone zostaną już 22 stycznia!

Nie można zapominać o nominacjach do Oscarów 2019 dla Bohemian Rhapsody. Jako film muzyczny, produkcja może powalczyć o statuetki w takich kategoriach jak Najlepszy dźwięk czy Najlepszy montaż dźwięku.

Trzymacie kciuki za nominacje do Oscarów 2019 dla Rami Maleka i Bohemian Rhapsody?

Bohemian Rhapsody
Autor: 20th Century Fox/East News Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Autor: screen youtube.com/user/FoxMovies screen youtube.com

Zobacz też:

NAJNOWSZE