Orlando Bloom

i

Autor: Invision/Invision/East News

Orlando Bloom BEZ MAJTEK odpoczywa nad jeziorem. Co na to sąsiedzi?

2021-08-16 22:03

Wygląda na to, że Orlando Bloom spędził miły weekend nad jeziorem. Aktor chyba jednak wyluzował się troszeczkę za bardzo... na Instagramie zrelacjonował wypad nad wodę. Na jednym zdjęciu Orlando Bloom pokazuje goły tyłek! Co na to inni plażowicze?

Orlando Bloom to aktor znany na całym świecie. Jednak mimo tak wielkiej popularności, nie wkręcił się w social media, jak niektórzy jego znajomi z branży. Oczywiście, publikuje na Instagramie, ale nie codziennie.

Tym bardziej jego ostatnie zdjęcia wzbudziły emocje. Orlando Bloom pochwalił się wypadem nad wodę. Wygląda to na niewielkie jeziorko. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie ujęcie gołych pośladków aktora!

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Orlando Bloom świeci tyłkiem nad jeziorem

Na Instagram trafiła relacja z wypadu nad wodę. Orlando Bloom popisywał się imponującą muskulaturą, zdolnościami pływackimi oraz... pośladkami!

Na ostatnim zdjęciu zobaczycie pupę Orlando Blooma. Aktor zadbał o cenzurę i przysłonił ją odpowiednią emoji. Wygląda też na to, że z przodu zasłonił się częścią garderoby. To pewnie w trosce o wypoczywających po drugiej stronie jeziora sąsiadów. A może to lęk przed paparazzimi?

W komentarzach fani żartowali, że Orlando Bloom wystartuje z kontem na OnlyFans. Dobry pomysł?