Katy Perry i Orlando Bloom

i

Autor: Rex Features/East News

Katy Perry i Orlando Bloom na słodkich zdjęciach. Nigdy nie byli tak zakochani

2021-07-05 12:34

Katy Perry i Orlando Bloom znają się już wiele lat, a wciąż cieszą się młodzieńczym uczuciem. Co więcej - wydaje się, że nigdy nie byli tak zakochani! Gdy wokalistka i aktor doczekali się dziecka, ich miłość jeszcze bardziej się umocniła, o czym świadczą kolejne zdjęcia, które pojawiają się na ich profilach w mediach społecznościowych. Tym razem słodkie fotki pokazała Katy Perry!

Gdy w 2017 roku Katy Perry i Orlando Bloom rozstali się, nikt nie przypuszczał, że ich uczucie odrodzi się po czasie z większą siłą niż wcześniej. Jeśli wierzyć plotkom, za pierwszym razem parę poróżniło podejście do założenia rodziny - podczas gdy Katy marzyła o dziecku, Orlando, który miał już jednego syna, nie był gotowy na tak poważny krok. Wszystko zmieniło się, gdy w 2019 roku aktor oświadczył się ukochanej.

Już rok później wokalistka ogłosiła, że jest w ciąży. Para powitała swoją córkę Daisy na świecie pod koniec sierpnia ubiegłego roku i od tamtego czasu ich życie całkowicie się zmieniło - na lepsze! Wydaje się, że Katy Perry i Orlando Bloom jeszcze nigdy nie byli tak zakochani.

Dalej niż w nieskończoność

- napisała piosenkarka.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Katy Perry i Orlando Bloom na Instagramie

Wokalistka i aktor znacznie chętniej niż jeszcze kilka lat temu pokazują dziś wspólne zdjęcia. Na Instagram gwiazd regularnie trafiają ich fotki z kolejnych wypraw czy żartobliwe zdjęcia z codziennego życia. Tym razem Katy pochwaliła się zdjęciami z wyprawy do pięciogwiazdkowego hotelu w Turcji, gdzie jedną z atrakcji jest tzw. infinity pool z pięknym widokiem na góry. Takie miejsce aż prosi się o romantyczne zdjęcie!

Warto przypomnieć, że Katy Perry i Orlando Bloom wciąż przygotowują się do ślubu. Para planowała ceremonię jeszcze w 2020 roku i miała nadzieję na ślub przed narodzinami ich córki. Tamte plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa, która uniemożliwiła im wyprawienie choćby niewielkiego przyjęcia dla najbliższych. Ten ważny dzień wciąż jest więc jeszcze przed nimi.