Corrina Kopf na OnlyFans

i

Autor: youtube.com, onlyfans.com / Corrina Kopf

OnlyFans: Zarobki gwiazd serwisu zwalają z nóg. MILION dolarów w 48 godzin?!

2021-07-05 13:27

Zarobki w serwisie OnlyFans przyprawiają o zawrót głowy. W sieci pojawia się coraz więcej doniesień o ogromnych kwotach, jakie zgarniają gwiazdy tego nowego serwisu społecznościowego. Czy rzeczywiście informacje o tym, ile można zarobić na OnlyFans są prawdziwe?

Serwis OnlyFans cieszy się coraz większą popularnością. Do grona użytkowników oferujących fanom odpłatnie ekskluzywne treści dołączają kolejne znane gwiazdy. Ostatnio w OnlyFans konta otworzyli m.in. Michael B. Jordan, Blac Chyna, Mia Khalifa i Tyga. Ten ostatni wrzuca naprawdę niegrzeczne materiały - i chyba wie, co robi, bo właśnie takie rzeczy sprzedają się na OnlyFans najlepiej...

Zarobki gwiazd OnlyFans to temat, który od samego początku rozgrzewa internety do czerwoności. Okazuje się, że internauci są w stanie płacić naprawdę sporo, żeby zobaczyć filmiki i zdjęcia, które są niedostępne dla innych.

Zarobki na OnlyFans: Milion dolarów w 48 godzin?

Kwoty, jakie podobno zarabiają gwiazdy serwisu OnlyFans, naprawdę robią wrażenie. W ostatnich dniach zrobiło się głośno o youtuberce, która zaraz po otwarciu konta w tym serwisie wzbogaciła się o milion dolarów!

Corinna Kopf, która na YouTube ma niecałe 1,8 mln subskrybentów, w serwisie OnlyFans potrzebowała na to zaledwie 48 godzin. Modelka odpaliła konto dopiero w zeszłym miesiącu i podobno na początku nie była przekonana, czy to dobry pomysł. Teraz nie ma już raczej żadnych wątpliwości - na samym YouTube prawdopodobnie nigdy nie zdołałaby zarobić tak wielkich pieniędzy w tak krótkim czasie, o ile w ogóle kiedykolwiek by jej się to udało.

I pewnie dlatego jej ostatni filmik pojawił się w tym serwisie w lutym 2020 roku...

nie obchodzi mnie, co inni mówią, właśnie zarobiłam 165 tys dolarów na zdjęciu moim cycków

Sonda
Co myślisz o sprzedawaniu fanom rozbieranych zdjęć?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021

OnlyFans: co to jest i jak działa?

Serwis OnlyFans działa od 2006 roku, a siedziba jego operatora znajduje się w Londynie. W ostatnim czasie jednak strona mocno zyskuje na popularności w Stanach Zjednoczonych. Coraz więcej gwiazd decyduje się na założenie tam profilu i udostępnianie ekskluzywnych materiałów wyłącznie tym fanom, którzy za to zapłacą.

Zasada działania serwisu OnlyFans.com chyba najbardziej przypomina płatną telewizję w systemie PPV. Mówiąc najprościej jest to medium społecznościowe, ale dostęp do poszczególnych kont jest w nim płatny, tak jak dostęp do płatnych kanałów w kablówce.

Nie jest żadną tajemnicą, że największą popularnością na OnlyFans cieszą się materiały z gatunku "nude" i "erotyka". Ale gwiazdy serwisu nie mają nic przeciwko temu. Wspomniana Corinna Kopf mówi wprost: