Oliwia Bieniuk oddała hołd zmarłej mamie. W tej sukni wyglądała jak Anna Przybylska

Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
Autor: AKPA

W 8. rocznicę śmierci Anny Przybylskiej odbyła się oficjalna premiera długo wyczekiwanego filmu dokumentalnego poświęconego jej osobie. Na miejscu nie zabrakło oczywiście rodziny i przyjaciół zmarłej aktorki. Wszystkie oczy zwrócone były jednak w stronę Oliwii Bieniuk, która odtworzyła stylizację mamy sprzed lat.

Premiera długo wyczekiwanego filmu poświęconego Annie Przybylskiej była dla Oliwii Bieniuk bardzo ważnym wydarzeniem. Debiutująca aktorka nie ukrywa, że ma nadzieję, iż w ten sposób zamknie, choćby symbolicznie, pewien etap w swoim życiu. Od chwili swojego wkroczenia na ścieżki show-biznesu Oliwia Bieniuk regularnie musi mierzyć się z pytaniami dotyczącymi jej wspomnień z mamą czy licznymi porównaniami do niej. Te, które pojawiły się po premierze filmu Ania, są jednak jak najbardziej uzasadnione. Na odbywające się w Warszawie wydarzenie Oliwia Bieniuk przyszła ze swoim tatą Jarosławem, jak i dwoma młodszymi braćmi - Szymonem i Janem. Uwagę fotoreporterów, jak i wszystkich fanów zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej, przykuł fakt, iż 19-latka zdecydowała się na założenie niemalże identycznej sukienki, co jej mama. Nie zabrakło też charakterystycznej grzywki.

Oliwia Bieniuk o pożegnaniu z mamą. TE słowa chwytają za serce!

Viki Gabor szczerze o hejcie: „Na Insta lecą GRUBO”. Dlaczego odpowiada?

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska

Podczas premiery filmu Ania wszystkie oczy były zwrócone w stronę Oliwii Bieniuk. Młoda aktorka odtworzyła stylizację, którą Anna Przybylska zaprezentowała podczas swojego ostatniego publicznego wyjścia. Mowa odbywającej się w 2013 roku imprezie Orange Kino Letnie. 19-letnia córka aktorki i Jarosława Bieniuka nie tylko postawiła na niemalże identyczną, cekinową sukienkę na ramiączkach, ale także na identyczny sposób uczesania. 

Oliwia Bieniuk
Autor: AKPA
Sonda
Oliwia Bieniuk jest podobna do swojej mamy?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE