Olivia Rodrigo

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Olivia Rodrigo dostała rady od Seleny Gomez i Taylor Swift. Z nimi może podbijać świat

2021-08-22 15:05

Każda gwiazda, która dorastała na oczach świata, podkreśla, że dla młodej artystki bardzo ważne jest wsparcie tych, którzy są bardziej doświadczeni w branży i mogą uchronić ją przed błędami i nieprzyjemnościami. To szczęście ma Olivia Rodrigo, która może liczyć na rady od Seleny Gomez i Taylor Swift. Co podpowiedziały wschodzącej gwieździe?

18-letnia Olivia Rodrigo podbija serca fanów z całego świata! Nastolatka zdobyła popularność za sprawą występów w serialu Dinsneya Bizaardvark, jednak to właśnie kariera muzyczna sprawiła, że o młodej artystce zaczęto powszechnie mówić i pisać. Rozwój jej twórczości zbiegł się w czasie z wybuchem pandemii Covid-19. Dziewczyna pisała więc piosenki w domu i publikowała je później w sieci.

Dziś Olivia Rodrigo to już podopieczna jednej z najlepszych wytwórni płytowych w Stanach Zjednoczonych i laureatka nagród, w tym statuetki iHeartRadio Music Awards.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

- wspominała nastolatka.

Wróżycie jej karierę na miarę starszych koleżanek?

Olivia Rodrigo z radami od koleżanek

Rozwijającą się karierę Olivii Rodrigo obserwują jej starsze koleżanki z branży. Taylor Swift już kilka razy dawała wyraz swojej sympatii wobec młodej artystki. Zdążyła też przekazać jej dobrą radę. Co jej powiedziała Tay?

Miło jest być mile widzianą w branży muzycznej i tak wspaniale mieć wsparcie od innych kobiet. Napisała do mnie jakiś czas temu list i napisała coś o tym, że to, jak sama sobie radzisz na świecie i jak traktujesz innych ludzi, zawsze do ciebie wraca.

- mówiła Olivia Rodrigo.

Okazuje się, że wokalistka dostała też radę od Seleny Gomez:

Poznałam Selenę i była bardzo miła. Dużo ze mną rozmawiała o priorytetowym traktowaniu zdrowia psychicznego, co moim zdaniem jest naprawdę ważne w tej branży. Wszyscy byliśmy w centrum uwagi bardzo młodo… To może być obciążeniem dla twojej psychiki i może spowodować wszystkie te dziwne problemy.