Olga Frycz jest w drugiej ciąży! Aktorka pokazała brzuszek i zdradziła płeć dziecka

2021-06-10 9:17 kp
Olga Frycz
Autor: WBF

Olga Frycz rozpoczęła czwartek od radosnych wieści, jakimi podzieliła się z fanami - aktorka jest w ciąży! Gwieździe długo udało się utrzymać swój stan w tajemnicy, bo na zdjęciu, jakie pokazała teraz na Instagramie, widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Olga Frycz od razu zdradziła też płeć i imię, jakie wybrała dla swojego drugiego dziecka. Sprawdźcie szczegóły!

Olga Frycz jest w drugiej ciąży. Aktorka osobiście podzieliła się tą informacją z fanami na swoim profilu na Instagramie. To już kolejna polska gwiazda, która w najbliższym czasie zostanie mamą - z dumą ciążowe brzuszki w mediach prezentują też chociażby Agnieszka Kaczorowska, Zofia Zborowska czy Agnieszka Włodarczyk. A zaledwie kilka dni temu swoje pierwsze dziecko urodziła Klaudia Halejcio.

Pierwsze miesiące ciąży Olga Frycz spędziła z dala od zainteresowania mediów. Teraz jednak, gdy jej ciążowe krągłości stały się mocno widoczne, celebrytka osobiście zdradziła internautom, że po raz drugi zostanie mamą. Okazuje się też, że gwiazda zna już płeć swojego drugiego dziecka i wybrała dla niego imię.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Olga Frycz jest w ciąży

Na nowym zdjęciu widzimy Olgę Frycz w ciąży, trzymającą za rękę swoją pierwszą córkę Helenkę. Okazuje się, że mała będzie miała siostrę - Olga Frycz urodzi dziewczynkę, dla której wybrała imię Zosia. Aktorka jednocześnie wspomniała o samodzielnym macierzyństwie i podziękowała tym, którzy wspierają ją w jej decyzji o powiększeniu rodziny.

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy żeby moje dzieci były najszczęśliwsze 👯‍♀️.

O siebie jestem totalnie spokojna.

Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór.

Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję.

Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać.

Czekamy na Ciebie Zosiu 🤍🤍🤍

- napisała Olga Frycz.

Przypomnijmy, że ojcem pierwszego dziecka Olgi Frycz jest jej poprzedni partner, Grzegorz Sobieszek. Para nie przetrwała próby czasu, jednak rozstała się w przyjaznych stosunkach. Od tamtego czasu media plotkowały o jej nowych związkach, jednak sama aktorka nie wypowiadała się publicznie na temat swojego życia prywatnego.

NAJNOWSZE