Klaudia Halejcio z córką wróciły do domu. Czekało na nie piękne powitanie!

2021-06-09 7:43 kp
Klaudia Halejcio
Autor: WBF

Klaudia Halejcio przeżywa obecnie wspaniałe chwile. Kilka dni temu aktorka urodziła swoją córkę i dziś przyzwyczaja się do roli mamy. Jak na influencerkę przystało, celebrytka chętnie relacjonuje na Instagramie te najważniejsze dla siebie momenty. W nowym poście pokazała, jak w domu przywitał ją ukochany - było pięknie.

Klaudia Halejcio i jej córka Nel są już w domu. Aktorka we wtorek zdradziła fanom, że została już mamą i pokazała na Instagramie zabawny filmik. Klaudia Halejcio urodziła 2 czerwca w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Mama i córka są zdrowe i dobrze się czują - najwyższy więc czas, by wróciły do domu. To wydarzenie Klaudia również zrelacjonowała w sieci.

Klaudia Halejcio przez całą ciążę była bardzo aktywna na Instagramie. Choć gwiazda nie ukrywała, że miewała też gorsze dni, najczęściej miała mnóstwo energii, którą wykorzystywała w sieci, nagrywając zabawne filmiki czy pokazując swoje przygotowania do powitania córki.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Klaudia Halejcio z córką w domu

Teraz przyszedł ważny moment powitania matki i córki w domu. Klaudia Halejcio pokazała na Instagramie wspólne zdjęcie z małą oraz wzruszający filmik, na którym widzimy, jak jej ukochany pomaga ulokować małą Nel w samochodzie. Następnie możemy zobaczyć salon w apartamencie pary, przygotowany na powitanie dziewczyn - wszędzie znajdują się kwiaty i balony. Klaudia nie ukrywała wzruszenia!

Moja pełnia szczęścia 👨‍👩‍👧❤️ Kocham Was! Jak dobrze być razem w domu... 🥰

- napisała.

Zobaczcie!

NAJNOWSZE